Technológie

Lazarbeam ukazuje vzhľad pripravovanej série ikon Fortnight

Aktualizácia: Prichádza!

Naživo si video pozrelo asi 300 000 ľudí. Lazarbeam potvrdil, že v skutočnosti vlastní svoj vlastný skin Icon Series, ktorý bol prepustený pred 4. marcom.

Pokiaľ ide o dizajn dekoru, Lazarus sa rozhodol vzdať hold svojim koreňom v stavebníctve. „Úprimne som si myslel, že by bola veľká zábava pridať do Fortnite austrálsky podnik,“ vysvetlil a posadil sa, aby si pochutnal na peknom vreci s mäsom, skôr ako prejavil podobný tematický pocit.

Očakávajte od Lazarbeamu v najbližších dňoch veľa relevantného obsahu a výplat. Gratulujem Lazarus!

Originál:

Lazarbeam čaká na svojich priaznivcov v očakávaní ikonického spadnutia kože série.

Región OCE si nemusí konkurenčnú komunitu veľmi vážiť, ale po obsahovej stránke je nezastaviteľný! Na treťom mieste sa umiestňuje slávny eCode YouTuber Lannon „Lazarbeam“ Hráč Aussie Ak chcete získať vlastný dekor na Fortnight.

Ak sú fámy pravdivé, pripojí sa k Lachlanu a Loserfruit ako noví členovia série Fortnight Icon. Medzi ďalšie ikony patria vynikajúci hudobníci Travis Scott a Marshmallow, Fortnight Mythical Ninja, A naposledy TheGrefg, V januári Re-odhalil históriu streamovania vďaka svojej rekordne dôležitej koži.

Samotní Lazarbeam sú nadšení, že naplánovali video k videu „My Fortnight Skin Reveal“, ktoré sa bude premietať na EST dnes, 1. marca, o 17:00. Niektorí fanúšikovia sú však trochu skeptickí.

Pripnutím komentára k vyššie uvedenému príspevku povedal: „Toto nie je klikacia podložka.“ Išlo samozrejme o varovanie, že by to mohlo ľudí oklamať, a každý, kto sa pozrie na Lazara, bude vedieť, že takýto žart na značke určite bude.

Únik Fortnite FiFireMonkey Rozhodol sa prešetriť. Keď skontroloval video, zistil, že je 2 minúty 25 sekúnd dlhé, a povedal: „Pretože je video také krátke, na 99% potvrdzuje, že je to jeho pokožka zo série Icon Series.“

Aj keď zatiaľ nie je nič zaručené, zdá sa, že Lazarbemovo oznámenie je systematické. Našťastie to nebude dlho trvať, kým sa to s istotou dozvieme.

READ  Abú Zabí komora rokuje o zvýšení obchodnej spolupráce so Slovenskom

Zostaňte naladení a tento článok budeme aktualizovať, keď vyjdú na povrch ďalšie novinky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close