Technológie

Prekvapenie! Exkluzivita Stellar Blade pre PS5 bola odložená na rok 2024

Ak ste sa tešili na akčný víkend plný akcie Stellar Blade, mali by ste byť úprimní. Aj keď sa plánuje vydanie v roku 2023, už začiatkom tohto roka bolo jasné, že debut na konzole kórejského vývojára Shift Up bude nejaký čas trvať, kým sa spustí na PS5. Teraz je pridaný do zoznamu PS blog Medzi najvýznamnejšie patrí okno vydania v roku 2024.

„Stellar Blade je akčná dobrodružná hra, ktorá budúci rok zamieri na PS5,“ píše sa v blogovom príspevku. „Tento hack-'n'-slash titul dáva hráčom kontrolu nad štýlovou hrdinkou Eve, ktorá sa postaví proti Nite Bossovi, sile ničiacej Zem, zatiaľ čo ľudia utekajú do vesmírnej kolónie. Stellar Blade kombinuje ostrú akciu s ohromujúcim vizuálom a zrelý príbeh, aby vytvoril niečo nové. .hráči musia vyvážiť útok a obranu, aby prežili proti hordám nepriateľov z iného sveta.

Aj keď bol pôvodne zamýšľaný ako multiformátový titul pod názvom Project Eve, Sony podpísalo vydavateľskú zmluvu so spoločnosťou Shift Up, čím sa stal výhradne exkluzívnym pre PS5. Hoci držiteľ platformy chce propagovať iba dva alebo tri tituly naraz a jeho balík je plný Rise of the Ronin a Final Fantasy 7, sme si istí, že v novom roku uvidíme ďalšie vydania. znovuzrodenie

READ  Postavy z Baldur's Gate 3 boli kedysi „príliš staré“ a „škaredé“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close