Technológie

Komentár zamestnanca spoločnosti Nvidia potvrdzuje, že čip použitý v „Switch Pro“ je originálny

Obrázok: Nintendo Life / Sion Crossl

Pred rokom alebo tak nejako sa stalo, že sa zdalo, že každý deň prináša novú povesť „Switch Pro“, hoci v tejto oblasti je v poslednom čase všetko ticho. Zamestnanec Nvidie však – zrejme náhodou – potvrdil prítomnosť čipu s názvom Tegra239, o ktorom sa hovorí, že existuje od roku 2021 a údajne poháňa nový záhadný hardvér Nintendo, na ktorý sme všetci čakali.

O túto informáciu sa podelil na Twitteri @CentroLeaks Po prevzatí Herné úniky a fámy subreddit a zdieľač u/followmeinblue. Nvidia v súčasnosti organizuje trojdňové podujatie na propagáciu niekoľkých svojich nových produktov vrátane grafických kariet novej generácie – mnohé z nich sú podrobne opísané tu. V marci tohto roku opäť unikol.

Komentár zamestnanca o Tegra239 – ktorý je možné vidieť nižšie a bol zaznamenaný ako súčasť spravodajského vlákna – je prvým oficiálnym potvrdením, ktoré sme dostali o tomto konkrétnom systéme na čipe (SoC). Máte prístup k úplným podrobnostiam linux.orgTu je však výňatok zo subredditu:

To, samozrejme, nepotvrdzuje žiadne „Switch Pro“ alebo „Switch 2“, ale zodpovedá to marcovému úniku. @NWPlayer123 Kto našiel odkazy na „T234/T239“. Špekulácie v subreddite prepojenom vyššie umiestňujú potenciálny výstup pre hypotetickú konzolu využívajúcu tento čip do hry PS4 z hľadiska výkonu.

Súčasné modely Switch však bežia na revízii „Marico“ Nvidia Tegra X1 SoC Povesti navrhnuté minulý rok Nvidia končí s výrobou tohto starnúceho čipu.

V nedávnych komentároch prezident Nintenda Shuntaro Furukawa povedal: „Veci sú jasné až v budúcom finančnom roku„Pokiaľ ide o produkciu konzol, bývalý prezident Nintendo of America Reggie Fils-Ime má svoje vlastné myšlienky. Ako sa Nintendo môže pripraviť na nástupcu Switch – vždy, keď nejaký dostaneme!

READ  Hype pre Grand Theft Auto: Trilógia je vysoká, máte ju v pláne na zmenu?

Čo si myslíte o tomto čipe? Je Switch Pro v záruke? Bude dostupný budúci rok? Je to spätne kompatibilné? Dajte nám vedieť!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close