Technológie

Leaker hovorí, že obľúbená hra pre Xbox 1st prichádza tento rok na „platformu konkurenta“.

O ďalšej konzole Nintendo sa šírilo veľa klebiet od únikových a zasvätených osôb. To však neznamená, že klebety o neohlásených vydaniach hier vyschli. Z času na čas sa v tomto smere objavia nejaké poznatky. Táto najnovšia fáma od leakera vás však môže prekvapiť.

Leaker NatetheHate sa nedávno podelil o svoje predpovede na rok 2024 pre značku Xbox v novom videu. V jednom bode videa prezrádza, že „Microsoft bude pracovať na uvedení hry prvej strany na konkurenčnú platformu v roku 2024. Aspoň o jednej hre, o ktorej viem, si nie som istý, či bude pridaný.“ O hre toho veľa neprezradil, ale hovorí, že „zožala veľký ohlas u kritikov, fanúšikovia ju milovali a bola v konverzácii GOTY v roku, keď vyšla.“ Tiež si myslí, že oznámenie „spôsobí veľa vzrušenia, pretože ide o kvalitnú hru.“

Aká hra sa teda dráždi? No nepovedal. Veľa fanúšikov špekulovalo, že „platforma konkurenta“, o ktorej hovorí, je Nintendo Switch. V skutočnosti najčastejšou teóriou fanúšikov je, že hi-fi nával prichádza tento rok na Switch. Je zrejmé, že nič nebolo oficiálne oznámené, takže je vždy najlepšie mať otvorenú myseľ o takýchto veciach, kým neexistujú. Ak sa toto oznámenie uskutoční, dáme vám vedieť.

Dôkazy

READ  Assetto Corsa Competizione verzie 1.9 si vynucuje zmeny v odpružení a koncepcii

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close