Technológie

Diablo IV beta je práve teraz naživo v obchode Xbox Store a je obrovská

Otvorená beta verzia Diablo IV sa čoskoro spustí a klient je teraz aktívny v obchode Xbox Store – sťahovanie si momentálne vyžaduje predobjednávku a záznam v obchode uvádza veľkosť na stiahnutie 92 GB.

Ak sa plánujete zúčastniť nadchádzajúcej beta verzie Diablo IV, budete musieť na svojej konzole uvoľniť miesto. Zatiaľ čo novo vydaný zoznam Xbox Store naznačuje veľkosť inštalácie viac ako 92 GB, niektorí hráči, ktorí si sťahujú beta builder, si všimli, že Xbox Series X je „iba“ 76 GB stiahnutím. Ďalší bootleg dungeon-crawler od Blizzardu môže hrať iba Act 1, aj keď je to samozrejme trochu menšie na konzolách, ktoré nepotrebujú extra dáta, ako sú 4K aktíva.

Stiahnutie beta verzie Diablo IV môže mať až 92 GB

Diablo® IV – Otvorená beta

Predobjednajte si Diablo® IV a získajte otvorený beta prístup od 17. do 19. marca*. Otvorená beta bude dostupná pre všetkých od 24. do 26. marca. Dosiahnite úroveň 20 v Open Beta a získajte Beta Wolf Pack a ďalšie odmeny v Diablo® IV od 6. júna.

Diablo® IV - Standard Edition

Diablo® IV – Standard Edition

Digitálne si predobjednajte Diablo® IV – Standard Edition a získajte skorý prístup k otvorenej beta verzii od 17. marca* a držiaku Light Bearer v Diablo® IV.

Diablo® IV - Ultimate Edition

Diablo® IV – Ultimate Edition

Digitálne si predobjednajte Diablo® IV – Ultimate Edition a získajte prednostný prístup k otvorenej beta verzii, 17. marca*, držiaku Light Bearer na Diablo® IV a až 4-dňový skorý prístup k uvedeniu Diabla® IV**.

Diablo IV beta Stránka obchodu Xbox Tu je to, čo môžeme očakávať od skorej beta verzie hry. „Preskúmajte ranú hru Diablo IV, dobrodružstvo prostredníctvom prológu a 1. dejstva,“ hovorí nám. „Celá prvá zóna – Shattered Peaks –, po ktorej sa budete túlať, je plná dungeonov, hradov, úloh a udalostí. Hrajte sólo alebo kooperatívne v skupinách po 4, keď prechádzate drsným terénom a brutálne zabíjate príšery. moc na úroveň 25, uvidíme, aké hrôzy čakajú vo svätyni.“

READ  Letný slnovrat 2022: Čo to je a aký je to dôležitý?

Zatiaľ čo v beta verzii môžeme získať približne štvrtinu úrovne akčného RPG, progresia sa samozrejme neprenesie do plnej hry. Dosiahnutie úrovne aspoň 20 odomkne „Beta vlčí balíček a ďalšie odmeny“ pre celú hru a skôr Úplne rozkošné, nie je to niečo, čo budete v dohľadnej dobe počuť o akomkoľvek inom aspekte hry Diablo. Zatiaľ čo sťahovanie je v súčasnosti obmedzené na tých, ktorí si hru predobjednali, prístupové kódy sa fyzickým predobjednávkam vydávajú pred obdobím skorého prístupu od 17. do 19. marca. Predobjednávky by mali byť dostupné pre všetkých zákazníkov budúci týždeň počas hlavného otvoreného beta obdobia, ktoré prebieha od 24. do 26.

Diablo IV vychádza pre Xbox Series X|S a Xbox One 6. júna, pričom prví používatelia získajú prístup k otvorenej beta verzii tento víkend, zatiaľ čo ktokoľvek iný sa môže zapojiť budúci víkend. Plánujete v najbližších týždňoch ísť do pekla skôr? Dajte nám vedieť!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close