Veda

Lekár: Prípady úspechu Delta Variant „Absolútne“ vedú k Covidovi

Podľa doktora Robbieho Sikku, lekára, ktorý pracoval s niekoľkými tímami NBA a NFL, majú profesionálne športové ligy jedinečnú pozíciu na sledovanie úspešných prípadov COVID, pretože neustále testujú tisíce športovcov.

Sikka pre CNBC povedal, že vysoko priepustná delta verzia „presne“ poháňa väčšinu prípadov úspechu s Covidom, ktoré študoval.

„Delta to riadi,“ povedal Sikka, zakladateľ výskumného tímu Sports Medicine Analytics, organizácie, ktorá pomáha mnohým profesionálnym športovým ligám so štatistikami zranení.

„Vieme, že delta variant má vyššiu vírusovú záťaž, je nákazlivejší, nákazlivejší a zvyšuje počet prípadov v komunite. V komunite je extrémne vysoká vírusová záťaž.“

Keďže prípadov Covid v celej krajine pribúda, nový výskum ukazuje že plne očkovaní ľudia môžu prenášať vírus ako asymptomatické nosiče. Viac ako 5900 Američanov s úplným očkovaním zomrelo alebo bolo hospitalizovaných prelomový prechod covid Podľa najnovších údajov Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb k 19. júlu. Web tiež uvádza, že 1 821 z týchto prípadov bolo buď „asymptomatických alebo nesúvisí s ochorením COVID-19“.

Povedala Sikka „Správy so Shepardom Smithom“ Vakcíny zabraňujú vážnym chorobám, pokiaľ ide o verzie covid a delta, a to je dôležitým východiskom zo športu, že očkovaní športovci sa vrátia skôr ako tí, ktorí nie sú. Stalo sa.

„Športovci, ktorí boli očkovaní do značnej miery, napriek tomu, že boli očkovaní, sa vrátili a podali dobrý výkon a sú schopní sa vrátiť a podávať výkony na vyššej úrovni,“ povedal Sikka.

READ  Astronómovia potvrdili najvzdialenejší známy objekt v slnečnej sústave

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close