Technológie

Lekári NI „Astronómie“ sledujúci počet pacientov

„Astronomickým“ pacientom diagnostikovali praktického lekára v Severnom Írsku. Popredný lekár uviedol, že išlo o chirurgov.

Napriek predstave, že procedúry lekárov sú počas infekcií korónovými vírusmi uzavreté, doktor Alan Stout tvrdí, že týždenne prebieha 150 000 – 160 000 konzultácií a viac ako 10 000 hodín služby vonku.

Zástupca Britskej lekárskej asociácie v Severnom Írsku sa vyjadril k zdravotnému výboru spoločnosti Stormont.

Doktor Stout uviedol, že to bol pre verejnú prax „veľmi ťažký“ rok, ale ukázal „dôležitú úlohu“, ktorú hrá v epidemickej zdravotnej starostlivosti.

Povedal MLA, že praktickí lekári vykonávajú duálnu službu pri personálnom zabezpečení infekčných chorôb, centier Govt-19 a pri zabezpečovaní vlastnej praxe a programov očkovania proti chrípke a koronovým vírusom.

„Všetky tieto spoločnosti majú rastúci dopyt po takmer štyroch pracovných miestach a kontrolovanej, stresovanej a veľmi unavenej pracovnej sile,“ uviedol.

„Niet pochýb o tom, že každý všeobecný lekár to v súčasnosti považuje za veľmi ťažké.

„Toto ďalej spochybňuje predstava, že praktický lekár je počas epidémií skutočne zastavený. Všetci sme tvrdo pracovali, aby sme pacientom oznámili, že to nie je ďaleko od pravdy.“

Dr. Stout zdôraznil význam zmeny v spôsobe poskytovania všeobecnej starostlivosti pacientom a zdôraznil, že verejná prax je predmetom „rozsiahlej predinfekcie“.

Pre mnohých podľa neho sú virtuálne schôdzky relevantnejšie pre ich život, čo umožňuje lekárom vidieť viac pacientov.

Doktor Stout opísal „astronómiu“ a „ohromujúce“ čísla.

„V súčasnosti sú konzultácie niekde medzi 150 000 – 160 000 týždenne. V GP je ďalších 10 000 konzultácií týždenne,“ uviedol.

„Jedna tretina z nich sa premieňa na osobné konzultácie.

„Ako tematická osoba je to 80 pacientov na 1 000 GB kontaktnej týždennej praxe, čo je absolútne ohromujúce číslo, t. J. 8 – 9% populácie.“

READ  PS Plus Február 2023 Bezplatné hry pre PS4 a PS5 oneskorené – Fanúšikovia dlho čakajú na nové hry | Hranie | Zábava

Patria sem vyšetrovania vlády Govt-19 a ďalšie zdravotné požiadavky, uviedol doktor Stout.

„Myslím si, že každá prax tvrdí, že sa rýchlo zvyšuje,“ uviedol.

Dôkaz pre skupinu poskytol aj doktor Lawrence Dorman z Royal College of General Practitioners.

Očakáva, že diagnózy rakoviny budú stúpať spolu s nárastom počtu hovorov po zníženom počte na začiatku ochorenia.

Doktor Stout uviedol, že išlo „skutočne o GPS“.

„Počet odporúčaní (vypracovaných všeobecnými lekármi) klesol, počet odporúčaní s červenou vlajkou klesol, je to relevantné … veľkou neznámou sú prezentácie, ktoré nás zatiaľ nekontaktovali, všimneme si to,“ uviedol.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close