Technológie

Overwatch 2, sezóna 9: Dátum vydania, Pasívne nová rola, Turnajové modifikácie a ďalšie

Overwatch 2 Season 9 sa rýchlo blíži a tu je to, čo potrebujete vedieť o všetkom novom, čo prichádza v aktualizácii budúcej sezóny. Od uniknutých poznámok o patchoch po matchmaking je to zlá vec.

9. sezóna Overwatch 2 sa rýchlo blíži a vývojári sľubujú veľa zmien v meta pre nadchádzajúcu sezónu.

Sezóna 9 sľubuje veľa, s teasovanými zmenami v samoliečení nádrže a DPS a dlho očakávanou zmenou systému hodnotenia.

Článok pokračuje po inzeráte

Teraz, keď je sezóna 8 spomalená, hráči už očakávajú, čo nová sezóna prinesie. Takže bez ďalších okolkov, tu je všetko, čo vieme o OW2 sezóne 9.

Obsah:

Overwatch 2, sezóna 9: Dátum vydania

Blizzard ešte neoznámil oficiálny dátum vydania, avšak na základe časovača Battle Pass 8. série sa očakáva, že bude uvedený do prevádzky 20. februára 2024. To je v súlade s plánom vydávania pravidelnej sezóny Dev.

Treba však poznamenať, že vývojársky tím OW2 ešte neuviedol oficiálny dátum vydania, odchýlky od bežného plánu sú však veľmi zriedkavé. Keď bude dátum oficiálny, budeme vás tu informovať.

Článok pokračuje po inzeráte

Overwatch 2 Season 9: Competitive Fix

Na Blizzcon 2023 vývojári odhalili, že sezóna 9 prinesie veľké zmeny do súťaženia, aby sa vyriešili mnohé obavy komunity.

Počnúc sezónou 9 bude z hodnotenia vyradených 5 víťazstiev/15 prehier. Aby sa to zmenilo, hráči vedia, ako ďaleko sú od svojho ďalšieho umiestnenia.

Podobne ako v systéme hodnotenia Valorant, hráči dostanú okamžitú spätnú väzbu o svojom umiestnení s každým vyhraným alebo prehratým zápasom a v tejto sezóne sa vrátia zápasy o umiestnenie.

Článok pokračuje po inzeráte

Okrem toho ho má nahradiť nový rebríček s názvom Ultimate. Táto hodnosť je nad veľmajstrom.

READ  xTool Screen Printer obnovuje sieťotlač s laserovým gravírovaním, aby oživil dizajn - Yango Design

Spolu s novým systémom hodnotenia prináša 9. sezóna nové vzhľady zbraní, ktoré môžu hráči získať svojimi zápasovými bodmi, podobne ako zlaté zbrane nazývané Emerald Weapons. O tom, či to bude stáť viac alebo menej ako zlaté zbrane, sa však nehovorí.

Overwatch 2, sezóna 9: Tank & DPS Self-Heal Passives a aktualizácia fondu zdravia

Aaron Keller, ktorý bol ohlásený na blogu Director's Tag 13. januára, odhalil nový samoliečiaci pasív pre postavy Tanka a DPS v 9. sezóne.

Článok pokračuje po inzeráte

„V sezóne 9 dostanú hrdinovia tanku aj poškodenia upravenú, vyladenú verziu podporného samoopravného pasívu,“ vysvetlil Keller nový pasív. „To by malo poskytnúť chudobným veteránom viac možností, ako sa uživiť.“

Po reakcii hráčov však Keller odhalil, že samoliečivé pasíva sú len súčasťou celkovej zmeny rovnováhy medzi rolami a liečením.

Skoré poznámky o patchi 9. sezóny unikli do streamu OW Pro Playera RuPaula, čo hráčom poskytlo skorý pohľad na to, čo prinesú nové zmeny v oblasti zdravia.

Článok pokračuje po inzeráte

V uniknutých úvodných poznámkach o patchi sa zvýšia zásoby zdravia pre všetkých hrdinov, vrátane zdravia, brnenia a štítov.

„Celková zásoba zdravia pre všetkých hrdinov, vrátane zdravia, brnenia a štítov, sa zvýšila približne o 15 % až 20 %,“ uvádzajú poznámky v patchi.

Overwatch 2, sezóna 9: Uniknuté skoré poznámky o oprave

Počiatočné poznámky o patchi pre 9. sezónu, ktoré unikli do streamu od profesionálneho hráča RuPaula, boli odhalené pre všetkých hráčov a obsahovali významné zmeny v zdraví, štíte a brnení každej postavy.

Článok pokračuje po inzeráte

Tiež DPS získajú nový pasív, podpora získa zmenu na ich samoliečebný pasív, všetky konečné náklady hrdinu sa zvýšia o 10%.

Navyše, Farah dostane reprízu, ktorá ešte nebola oznámená. Väčšina projektilov v hre tiež zväčšuje veľkosť.

Úplné poznámky k skorým opravám 9. sezóny si môžete prečítať tu.

Je dôležité, aby ste ich označili ako skoré poznámky o oprave a môžu sa po vydaní zmeniť, avšak, keď sa objavia ďalšie informácie, budeme vás tu informovať.

Článok pokračuje po inzeráte

Overwatch 2 Season 9: Battles Pass and Cosmetics

S 9. sezónou zostáva len pár týždňov, a tak sme nedostali žiadne aktualizácie o Battle Pass 9. série a o tom, aké nové skiny a kozmetiku môžeme očakávať v obchode.

Avšak, ako obvykle, v Battle Pass bude Mythic skin s množstvom skinov na zakúpenie a zhodujúcich sa s udalosťami v hre.

Budeme vás tu informovať, keď dostaneme novinky o kozmetike 9. sezóny.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close