Technológie

Neil Druckman hovorí, že koncepty ďalšej hry Naughty Dog „Predefinovanie“ mainstreamovej vízie hier je chybná citácia od Sony

Neil Druckman, vedúci spoločného štúdia The Last of Us, odmietol komentáre, ktoré údajne uviedol v nedávnom rozhovore pre Sony, ktorý bol zverejnený v súvislosti s tohtotýždňovým stretnutím o podnikovej stratégii. Druckmann povedal, že ďalší titul prvej strany vývojára by mohol „predefinovať základné pocity z hrania“, ale na Twitteri uviedol, že to v skutočnosti nepovedal. Ako všetko.

Druckman vysvetlil, že Sony upravilo jeho „nadšené odpovede“ na otázky, ktoré znamenali „niektoré z mojich slov, kontextu a zámerov sa bohužiaľ stratili“. Dal úplnú odpoveď na otázku a TweetujteAko je vidieť v príspevku nižšie.

Druckmann skenuje celú svoju odpoveď a nikdy nepoužije vetu, ktorú cituje. Vo zverejnenom rozhovore bolo napísané: „Som nadšený, keď vidím, ako táto nová hra rezonuje, najmä po úspechu The Last of Us, pretože nanovo definuje základné vnímanie hier.“

Druckmanove komentáre k televíznej adaptácii The Last of Us od HBO a úspechu nedávnej televíznej show Fallout na Amazon Prime prichádzajú po tom, čo Druckmann povedal niečo v tomto zmysle. Hovorí: „Ó môj bože, hry majú všetky tieto neuveriteľne dojemné zážitky!“ Takže nielenže som nadšený z tejto novej hry, ktorú robíme – je pre nás taká nová –, ale som tiež nadšený, keď vidím, ako na ňu svet zareaguje.

Pokračuje: „Kvôli The Last of Us a úspechu šou sa na nás pozerajú aj ľudia mimo hrania, aby videli, čo vydáme ďalej. Som naozaj nadšený, aká bude reakcia. vec bude – už som o tom povedal veľa.

READ  CD Projekt „ďalšie upgrady Red Cyberbank 2077“

Aký je nový plán v Naughty Dog, je momentálne záhadou, ale vieme, že vývojár po zrušení multiplayeru The Last of Us pripravuje minimálne dve hry pre jedného hráča. To je možné Posledný z nás 3 Potom, čo Neil Druckman povedal, že teraz má koncept pre tretiu hru, je nepravdepodobné, že Naughty Dog bude ďalší.

Čo si myslíte o tomto najnovšom vývoji? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close