Technológie

Final Imagination 7: Prvé okno s vydaním prvého vojaka, ohlásené nové funkcie – Tokio Game Show 2021

Final Fantasy VII: First Soldier, nadchádzajúca hra Battle Royale pre mobilné zariadenia od Square Enix, vyjde v novembri, odhalila producentka Tetsuya Nomura počas špeciálneho priameho prenosu počas nedeľnej Tokijskej hernej šou. Predbežná registrácia sa začne neskôr v tomto mesiaci.

Titul bol prvýkrát predstavený vo februári a na vykonanie skupinových zmien využíva spätnú väzbu uzavretej beta verzie uskutočnenej v lete. Producent Shochi Ichikawa uviedol, že kompatibilita ovládačov bola po beta verzii, ktorá je teraz súčasťou hry, najvyhľadávanejšou funkciou.

„Mnoho ľudí rád hrá na PC alebo konzole,“ povedal Ichikawa. „Ešte nie sme v tej chvíli, ale dúfame, že to hráčom priblíži túto skúsenosť.“ Nateraz sa neplánuje odoslanie hry na iné stránky.

Medzi ďalšie vylepšenia patrí aktualizovaný návod, ktorý obsahuje režim, ktorý pomáha novým hráčom v nových kráľovských hrách, a režim, ktorý má pomôcť hráčom zastaviť hru. Pribudla aj nová tréningová mapa výcviku v bojových systémoch.

Ichikawa uviedol, že 75 percent respondentov z beta verzie uviedlo, že hra splnila alebo prekročila ich očakávania. V reakcii na spätnú väzbu boli aktualizované ovládacie prvky a vyváženie hry – mnoho respondentov izolovalo triedu Warrior ako potrebu vylepšenia.

Kusový prenosový systém, ktorý bol obľúbený u beta testerov, bol upravený a rozšírený. Hráči môžu zbierať figúrky a predávať položky z tajných škatúľ a poraziť príšery. Dostupné produkty sa menia s každou sezónou.

V hre budú štandardné aj hodnotené zápasy. Hráči môžu získať položky, aby sa dostali ku každému zo siedmich tímov v hre, a tí, ktorí na konci každej sezóny skončia prví, dostanú špeciálny kód, pomocou ktorého môžu ostatným oznámiť svoje úspechy na bojisku.

Ichikawa povedal, že nebude existovať systém odmeňovania hráčov, ktorí míňajú peniaze, a že zápasy budú závisieť od talentu hráčov.

READ  Tweets - Novinky - Zamestnanec LRC Bavaria poskytuje zamestnancom v USA cenné zákaznícke služby už viac ako 44 rokov

Aj keď nejde o skutočný príbehový režim, k príbehu je pripojený tretí režim s tromi postavami.

Final Fantasy VII alebo Final Fantasy VII: Pozadie hry poznajú tí, ktorí hrali remake. Hra sa odohráva v simulátore VR, ktorý používa Shinra na výcvik kandidátov SOLDIER, a je vidieť na mnohých miestach vo finálnom remaku Fantasy VII:

Druhá polovica priameho prenosu je venovaná súťaži medzi skupinou hosťujúcich streamerov, ktorým čelí tím vývojárov. Hra poskytla stručný prehľad o triede ninja, ktorá bola zaradená do hry a zaradená do tried bojovníkov, čarodejníkov, mníchov a strážcov. Každá trieda má svoje vlastné schopnosti a zručnosti.

Trieda Ninja ponúka flexibilný zážitok, kde môžu hráči vykonávať útoky na blízko alebo používať zbrane. Táto trieda bude veľmi užitočná pre stealth hru, pretože sa na krátku dobu stane neviditeľnou.

Nový trailer k hre, ktorý bol zverejnený v sobotu počas priameho prenosu Square Enix, ukázal hráčom jazdiť na Sokopose počas hry. Podpisový vták série sa objavil počas nedeľného streamu. Dvaja hráči môžu jazdiť na sokopu, vták môže lietať na veľmi krátke vzdialenosti a kopať.

Existujú aj ďalšie vozidlá, ktoré je možné použiť, a hoci nemôžete prejsť cez spojenca, môžete poškodiť nepriateľov.

Hráči môžu počas zápasov vyrovnávať bojom s príšerami, aby získali skúsenosti

„Bez skúseností a stabilizácie by to nebola posledná fantázia,“ povedala Ichikawa.

Vysoko emocionálni hráči môžu čeliť príšerám, aby nabrali silu. V niektorých častiach mapy budú monštrá a niektoré budú zapojené, aj keď sú uprostred bitky s iným bojovníkom.

Ichikawa poznamenal, že počas zápasov existujú aj prijateľné výlety, ktoré ponúkajú viac skúsenostných bodov počas nedeľnej tímovej súťaže.

Bojové tímy sa objavili v blízkosti opusteného kostola v sektore 5, kde sa hráč stretol s Eritreou vo finále Fantasy VII a jeho prerábke.

READ  Spoločnosť Microsoft prerušila ďalšie aktualizácie systému Windows 10. Základné časti systému nefungujú

Pokiaľ ide o predvolanie, zdá sa, že konajú rôznymi spôsobmi. Ifrit, Ichikawa bude s tebou bojovať, Shiva hádzal diamantový prach po okolí. Na zápas je naplánované aj predvolanie.

Tím prisľúbil ďalšie aktualizácie, pretože hra pre zariadenia iOS a Android sa blíži k vydaniu budúci mesiac.

Jason Cosgre je spisovateľ z Tokia. Nájdite ho na Twitteri @JCoskrey

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close