Liga majstrov: Bayern Mníchov remizoval s Atleticom Madrid

včera 23:00
|

V Moskve v A-skupine viedol Salzburg po úvodnej 45-minútovke na pôde Lokomotivu 2: 0 po góloch Nemca Mergima Berishu.

Ten deklasoval domáceho brankára a pridal ďalší gól hostí. V druhom dejstve znížil pokutový kop v 79. min Anton Mirančuk, o tri minúty však RB viedol opäť o dva góly po zákroku Karima Adeyemiho.

Rakúsky šampión zvíťazil 3: 1 a zostal v hre o postup, keď podľahol z tretieho miesta druhému bodu Atletico Madrid.

Duel Atletico Madrid – Bayern Mníchov ste mohli sledovať ONLINE na ŠPORT.sk >>

Španieli takmer udelili obrancovi Bayernu Mníchov prvú prehru v ročníku, stratili však v záverečnej desaťminútovke. V 26. minúte otvoril loptu Joao Felix, ale Thomas Müller vyrovnal pre FC. Madridský tím zastavil obdivuhodnú sériu pätnástich výhier Bayernu v súťaži.

Bavori stratili hneď prvé body, keď nastúpili vo výrazne pozmenenej zostave, ale postup už bol zabezpečený. Atletico na druhom mieste má 6 bodov, dva viac ako tretie v Salzburgu.