šport

Lincoln Red Imps vs Sloven Bratislava Predpoveď, ukážka, tímové správy a ďalšie

Sloven Bratislava sa tento týždeň vracia do Európskej ligy UEFA s kolom kvalifikácie, pretože vo štvrtok sa stretne s Lincoln Red Impes. Oba tímy sú v posledných týždňoch v rozpore a potrebujú sa v tomto zápase pohnúť dopredu.

Lincoln The Red Imps boli v posledných rokoch dominantnou domácou silou, ale svoje schopnosti na európskej scéne ešte len musia dokázať. Imps utrpeli v minulom zápase proti CFR Kluž 2: 0 a tento týždeň sa vrátia.

Sloven Bratislava zakopla vo svojej kvalifikačnej kampani a v tejto hre má čo dokázať. Slovenské oblečenie dominovalo v slovenskej superlige v minulej sezóne a bude odzrkadľovať ich hrdinstvo na celom kontinente.


Lincoln Red Imps vs Sloven Bratislava Head-to-Head

Lincoln nikdy oficiálne nehral za Red Imps proti Sloven Bratislava a bude sa musieť v tomto rekorde presadiť. Slovenskí giganti sú v súčasnosti v impozantnej forme a chcú v tomto turnaji postúpiť.

Gibraltársky tím nemá veľa skúseností so silnými súpermi a tento týždeň by mal byť veľmi špeciálny. Oba tímy sa nezúčastnili Ligy majstrov UEFA a túto hru si nemôžu nechať ujsť.

Sprievodca formulárom Lincoln Red Impress: LLWDW

Sloven Bratislava Form Guide: WLWDL


Správy tímu Lincoln Red Imps vs Slovinsko Bratislava

Lincoln Red Imps musí túto hru vyhrať
Lincoln Red Imps musí túto hru vyhrať

Lincoln Red Imps

Lincoln Red Imps má k dispozícii plne vybavenú zostavu a potrebuje postaviť svoj najsilnejší tím na tomto turnaji. Gibraltársky dres by mohol byť postavený na pult proti Sloven Bratislava tento týždeň.

Zranenie: Nič

Podozrivé: Nič

Odpruženie: Nič

Sloven Bratislava má silný tím
Sloven Bratislava má silný tím

Sloven Bratislava

Jurij Medvedev, David Holma a Lucas Lovat boli z turnaja vylúčení kvôli zraneniam. Sloven Bratislava pravdepodobne v tejto hre neurobí drastické zmeny vo svojom kádri.

Zranenie: Jurij Medvedev, David Holma, Lucas Lovat

Podozrivé: Nič

READ  Kapitánka Veľkej Británie Annie Keothavangová obdivuje tenisových velikánov

Odpruženie: Nič


Lincoln Red Imps vs Sloven Bratislava Predpovedal XI

Lincoln Red Imps XI (4-3-3): Ručné solárne; Gian Ronan, Bernardo Lopes, Roy Sipolina, Ethan Brito; Graeme Dorilla, Mustafa Yahya, Marco Rosa Blanco; Fernando Carrelero, DJ D Bar, Brian Gomes

Sloven Bratislava XI (4-3-3): Adrian Sowan (GK); Vernon de Marco, Vasiľ Pozhikov, Khurram Kashia, Lucas Bashchek; Philip Lychee, Jory de Comps; Rabín Ibrahim; Raphael Radavo, David Strelek, Ezekiel Hendy


Predpoveď Lincoln Red Imps vs Sloven Bratislava

CFR Cluj má vo svojich tímoch najlepších hráčov a chce sa tento rok kvalifikovať do Ligy majstrov UEFA. Slovenskí giganti tento týždeň preberú iniciatívu a využijú výhody prvého funkčného obdobia.

Lincoln Red Imps môže byť nebezpečným oblečením, ale musia si poriadne vybiť kožu, aby porazili silného súpera. Sloven Bratislava je najlepší tím a môže tento zápas vyhrať.

Predpoveď: Lincoln Red Imps 1-3 Sloan Bratislava


čítaj viac: Okruh prestupu Fabrizia Romana: Plány Chelsea na prestupové obdobie, kompletný podpis Arsenalu a ďalšie

Upravil Aditya Hosangadi

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close