Technológie

Lockheed získava cloud klasifikovaný spoločnosťou Microsoft, aby urýchlil prácu s Pentagonom

Autor: Mike Stone

WASHINGTON (Reuters) – Microsoft poskytne Lockheed Martin svoj prvý utajovaný cloud v rámci trojročnej zmluvy, ktorá zjednoduší zdieľanie informácií s Pentagonom, najväčším americkým výrobcom zbraní, uviedli v stredu vedúci predstavitelia. .

Bezpečné cloudové partnerstvo umožní Lockheedu vyhnúť sa opakovaniu niektorých procesov dodržiavania bezpečnosti pre každý nový vládny projekt.

„Kedykoľvek spustíte nový tajný program, trvá týždne až mesiace, kým na to dostanete ID. A to celý tento proces nesmierne urýchli,“ povedal Steve Walker, technologický riaditeľ Lockheedu v rozhovore. Poskytnúť odhad celkových nákladov na projekt.

Microsoft urobil počas siedmich rokov „významnú investíciu“ do vybudovania cloudu používaného obranným priemyslom, povedal Zach Kramer, generálny manažér Microsoft Corp. pre inžinierstvo misií v spoločnom rozhovore pre Lockheed.

„Pre nás je to otázka rozšírenia využitia aktív, ktoré už na ()trhu máme. V skutočnosti to umožňuje spoluprácu s ostatnými,“ povedal Kramer, ministerstvo obrany alebo, keď sa zapoja do utajeného cloudového projektu, s dodávateľmi.

Lockheed využije cloudové herné, cvičebné, modelovacie a simulačné nástroje od Microsoftu na virtuálne testovanie vojenských systémov a technológií, čím ušetrí čas a peniaze v porovnaní s drahým testovaním prototypov alebo osobnými cvičeniami.

Nový cloud umožní spoločnosti identifikovať kybernetické hrozby a potenciálne hacky, uviedli manažéri.

(Správa Mike Stonea vo Washingtone, strih Stephen Coates)

READ  Do môjho Nintendo Store čoskoro príde nová odmena Fire Emblem Engage

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close