Technológie

Skyrim Babička je teraz nasledovníkom Skyrimu

Shirley Curry, tiež známa ako Skyrim Grandma, je teraz k dispozícii ako nasledovník Skyrimu cez Mod.

Sherry – Curry je k dispozícii ako sledovač v režime A Skyrim Follower Mode, ktorý je teraz k dispozícii na stiahnutie Nexus Mots Skyrim Special Edition a Skyrim VR a z Bethesda.net PC A Xbox.

Aktéri spravodajstva EuroCommerce: Je „metawarová ekonomika“ budúcnosťou videohier?

„Pripojí sa k tvojim dobrodružstvám, ale nečakaj, že ponesie tvoje bremeno!“ Číta oficiálne rozdelenie.

„Má viac osobnosti ako všetci sledovatelia Vanilky a sme si istí, že je skvelá spoločníčka a priateľka. Babička!“

Späť 1. apríla 2019 (čo nie je vtip) sme informovali Bethesda’s Confirmation Curry sa objaví v Elder Scrolls 6 Staňte sa NPC s videom dotýkajúcim sa srdca, nižšie:

Tento obsah je hostený na externej platforme a bude sa zobrazovať, iba ak sú zacielené súbory cookie. Prosím, povoľte prezeranie cookies.

Táto správa prišla po tom, čo takmer 50 000 ľudí podpísalo petíciu za zahrnutie do nadchádzajúcej fantasy hry na hrdinov.

Ak sa pýtate, prečo sa to deje, Curry má 84 rokov, nasleduje kult v komunite Skyrim a na YouTube má 962 000 predplatiteľov. Je známy najmä vďaka svojim zdravým hrám a povolaním vnukov publika.

Petíciu spustil komentár Curryho v reakcii na citát od Bethesdy Pete Hinesa, ktorý uviedol, že Elder Scrolls 6 nebude vychádzať niekoľko rokov. Curry lamentoval nad tým, že v čase vydania hry bude mať 88 rokov, a predpovedal, že ju „pravdepodobne nebude hrať“. Fanúšikovia ho požiadali, aby hru „zvečnil“, a s jednou úlohou, ktorú Bethesda mala, bola jednoznačne spokojná.

READ  Najnovší megapredaj epických obchodov s hrami teraz prebieha na stránke • Eurogamer.net

Do tohto režimu, ktorý je dielom základného tímu niekoľkých jednotlivcov, bolo vložené obrovské úsilie. V modeli je Curry úplným hlasovo činným nasledovníkom, ktorého vyjadruje skutočný Curry. Po dokončení krátkeho hľadania si ju môžete najať.

Curry je dvojramenný barbar, ktorý sa chce priblížiť a osobne, ale s jeho jedinečným úklonom je tiež zničujúcou lukostrelkyňou. Má úplne šťavnaté a priateľské prostredie.

Sports Curry žije v útulnej chatrči Pridewood, v horách východne od chaty Trellus, severozápadne od Witronu. Táto chata sa zdvojnásobuje ako hráč domov a takmer každá remeselnícka stanica má primerané bezpečné úložisko. Dokonca aj niekoľko veľkonočných vajíčok, s ktorými sa fanúšikovia dlhých karí môžu stotožniť, je rozmiestnených po celom dome.

Je veľmi zaujímavé, že motory od základu vytvorili pre automobil vlastnú štruktúru sledovača.

Curry chytro začal novú video sériu, v ktorej Skyrim hrá so svojím vlastným modom. Pozrite si prvé video nižšie:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close