Technológie

Ľudia zverejňujú zábery Marvel’s Wolverine z ukradnutej skorej verzie

Marvel’s Wolverine je roky vzdialený od vydania, ale ľudia v súčasnosti hrajú – a nahrávajú – neúplnú ranú vývojovú zostavu obsiahnutú v súboroch ukradnutých z Insomniac Games hackermi ransomware začiatkom tohto mesiaca.

Je pozoruhodné vidieť, ako sa hra vo vývoji odohráva týmto spôsobom – a neviem si predstaviť podobnú situáciu, aspoň v nedávnej pamäti. V hacke GTA 6 je veľa rozvojových aktív, áno, ale v tomto režime sa nedá hrať nič.

Tu mali ľudia prístup k testovacej zostave Wolverine, podobnej internej ukážke pre Insomniac a Sony, ktorá obsahovala niekoľko častí hry, ktoré bolo možné hrať a skúmať. Prirodzene, tieto časti sú stále neúplné a nevyleštené, ale boli zahrnuté kľúčové herné mechanizmy a príbehové momenty.

Zábery všetkých týchto boli teraz nahrané online, čím sa ďalej rozširuje šírenie ukradnutého tovaru zo spoločnosti.

Od vydania 1,6 TB údajov začiatkom tohto týždňa spoločnosti Sony a Insomniac o tomto hacknutí mlčali. Súbory obsahujú osobné správy a e-maily, ako aj obchodné informácie a podrobnosti o vývoji súvisiace s potenciálnymi projektmi hry Insomnia plánovanými na nasledujúce desaťročie.

Sony vo vyhlásení pre Eurogamer o počiatočnom hackovaní ransomvéru uviedla: „Sme si vedomí správ, že Insomniac Games sa stali obeťou kybernetického bezpečnostného útoku. V súčasnosti vyšetrujeme situáciu. Nemáme dôvod veriť ničomu inému. SIE alebo divízie Sony boli ovplyvnené.“

READ  130 000 libier mesačne na prenájom v londýnskom mestskom dome

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close