Zábava

Luxusné krstiny Cibulkovej synčeka: Dominika sa Plesk po vrecku … FOTO Wau, to je nádhera!

Rodina oslavu naplánovala vo vychytaných podniku na nábreží Dunaja s prekrásnym výhľadom na Bratislavský hrad. Presne na rovnakom mieste pritom pred pár mesiacmi prebiehala Cibulkovej „baby shower“, teda slávnostné posedenie pre rodinu a priateľov, ktoré nastávajúce mamičky organizujú predtým, ako bábätko príde na svet.

A rovnako ako prvý veselice – aj táto bola patrične luxusné. Blondínka všetko zverila do rúk profesionálov, na náhodu nenechala ani výber svojho outfitu, líčenie či účesu. Po krste v kostole sa mladá rodinka v spoločnosti svojich hostí presunula do spomínanej reštaurácie pri Dunaji, kde na nich už čakala dokonale nastajlovaná garden párty. A veru, Dominika si opäť dala záležať.

Takto vyzerala luxusné oslava krste malého Jakubka
Luxusné krstiny Cibulkovej synčeka:

Zdroj: Instagram

Dominika Cibulková si na svojom looku opäť dala záležať
Luxusné krstiny Cibulkovej synčeka:

Zdroj: Instagram

Na pozvaných účastníkov čakalo skvostne pripravené posedenie, ktoré bolo tentoraz ladené do čisto bielej farby, stôl bol dekorovaný desiatkami bielych ruží a mimoriadne elegantným prestieraním. A ako to už u Cibulkovej býva zvykom, celú túto udalosť zdokumentovala a zábery z oslavy krstu nakoniec zdieľala na svojom Instagram. Nuž, od Dominiky by zrejme už nikto nič iné, než udalosť vo veľkom štýle, ani nečakal. Veď pozrite sami – tomu sa povie naozajstná nádhera!

Dokonalú vizáž predviedla aj Jakubkova babička Katka.
Luxusné krstiny Cibulkovej synčeka:

Zdroj: Instagram

READ  Záhada slávneho páru sa zlomila: potrat v šiestom mesiaci!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close