Hlavné správy

Macedónsky futbal U21: Remíza Slovenska s Macedónskom 2: 0

Druhý zápas Macedónska v Antalyi sa napriek remíze 2: 2 skončil remízou 2: 2.

Milevskij sa rozhodol pre obranu 4 hráčov v porovnaní s 3 CP v predchádzajúcom zápase. Tenkowski bol medzi radmi, rovnako ako Alekowski, Miladenovsky, Gurkovsky, Andovsky, Krostanovsky, Baslak, Elysee, Perisha, Surlinov, Ilevsky a ďalší štartujúci. Macedónsko hralo veľmi dôsledne a pred zlomením 2 gólov sa dostalo do vedenia 2: 0. Úvodný gól strelil v 24. min. Elysee zablokoval loptu v strede poľa a poslal vynikajúcu loptu Surlinovi. Zrazil okolo protihráčov a vhadzoval nízku strelu blokovanú slovenským obrancom, lopta však aj tak skončila v sieti. Polčasové skóre 1: 0.

Na začiatku druhého polčasu vystriedal celé mužstvo Milevskij. Serafimov premenil Dengowského na brankára. Na ihrisko nastúpili aj Dimoski, Jankulov, Vosha, Radulovich-Welichkovic, Shezi, Kristevsky, Ramadhani, Ferrati, Kalkan a Maximov.

Druhý gól padol hneď po začiatku druhého polčasu. Vosha získal rohový kop. Lopta správne padla na Radulovica-Welichkoviča, ktorý ľavačkou vyrazil prízemnú strelu ľavačkou do siete za vedenia 2: 0. V 76. min Slovensko vrátilo kop do zadnej časti siete a loptu nešťastne odvrátil do siete Radulovic-Welichkovic a stiahol ju späť. Macedónsko premrhalo najväčšiu šancu 3: 1 v 78. min. Potom našiel Woshu, ale ten sa rýchlo vypol a nestihol vystreliť. Konkurencia je nepochybne skvelou príležitosťou. Namiesto toho sme našli cieľ vyváženia na druhom konci. Loptu z pravej strany opäť zblokoval Radolovic-Welichkovic, opäť skončil vo vlastnej sieti. To znamená, že si dal vlastný gól jedným gólom a dvoma gólmi v sieti súpera. Toto je bývalý C.P. Nicholsnowski Výkon Myslí si na zápas proti Indrachu v roku 2005. V tomto zápase si strelil 2 vlastné góly a potom 1 pridal do súperovej siete.

READ  Martin Fehவரிrvari skóruje pre Slovensko 4:3 v kvalifikácii MS proti Kazachstanu.

Medzitým v záverečných 12 minútach vystriedali Dimoskiho a Ramadhaniho Kalpachi a Dodorowski. Macedónsko čaká 29. zápas ďalší zápas v Antalyi proti Bulharsku.

Celý zápas (góly o 33.20, 1:20:00, 1:41, 45 a 1:54:55)