šport

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2023: Česká republika vs

Tomáš Kuntradek (L) z Českej republiky súperí so Slovákom Milošom Kelmenom počas zápasu B-skupiny medzi Českom a Slovenskom na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji IIHF 12. mája 2023 v lotyšskej Rige. (Foto: Ediges Ballens/Xinhua)

Jiří Smejkal (R) z Českej republiky súperí so Slovákom Patrickom Kochom počas zápasu B-skupiny medzi Českom a Slovenskom na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji IIHF 12. mája 2023 v lotyšskej Rige.

Brankár Slovenska Stanislav Skorvanek (Ľ) sa snaží zachrániť počas zápasu B-skupiny medzi Českom a Slovenskom na MS v ľadovom hokeji IIHF 12. mája 2023 v lotyšskej Rige. (Foto: Ediges Balens/Xinhua)

Brankár Slovenska Stanislav Skorvanek (R) sa pokúša o záchranu počas zápasu B-skupiny medzi Českom a Slovenskom na MS v ľadovom hokeji IIHF 12. mája 2023 v lotyšskej Rige. (Foto: Ediges Balens/Xinhua)

Hráči Slovenska oslavujú skóre počas zápasu B-skupiny medzi Českom a Slovenskom na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2023 12. mája 2023 v lotyšskej Rige. (Foto: Edijs Palens/Xinhua)

(Webový editor: Zhang Wenjie, Wu Chalan)

READ  Svetová jednotka Ashley Party odsunula Tangu Kovinikovú bokom, aby postúpila do druhého kola dvojhry žien na Australian Open Tennis.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close