šport

Mali by sme to urobiť budúci rok

včera 09:00
|

Brazílsky futbalista Neymar z Paríža Germain vyjadril želanie hrať opäť v jednom tíme s Lionelom Messim. Vyhlásil to po stredajšom víťazstve v Lige majstrov v Manchestri United 3: 1.

Manchester United - Paríž Saint-Germain

Prečítajte si tiež

VIDEO: H-skupina: PSG v megahite zdolalo Manchester United. Škrtel má hlavu …

Predtým, ako 28-ročný Brazílčan prestúpil v roku 2017 z FC Barcelona do PSG za rekordných 222 miliónov eur, odohral štyri sezóny po boku Messiho: „Naozaj to chcem, aby som si užil pocit, že s ním môžem byť opäť na ihrisku. Mali by sme to urobiť budúci rok.“

Barcelone, ktorú sa Neymara pokúsil znovu získať už v roku 2019, však v súčasnosti sužujú finančné problémy spôsobené pandémiou koronavírusu a na ich pokrytie musela dokonca znížiť platy hráčov o 122 miliónov.

Návrat do Katalánska je preto veľmi nepravdepodobný a realistickejší scenár s odchodom Argentínčana, ktorý už počas leta klesal. Obľúbeným pre jeho akvizíciu bol anglický Manchester City, ale alternatívou pre skorého 34-ročného futbalistu by mohlo byť aj PSG. „Môže hrať na mojej pozícii, žiadny problém. Pokojne ma nechaj sedieť na lavičke,“ Povedal Neymar.

O Messiho osude môže viac vypovedať voľba nového prezidenta klubu, ktorá sa uskutoční 24. januára. Katalánci hľadajú nového šéfa po tom, čo v auguste rezignoval Josep Maria Bartomeu.


Pozri tiež životný cieľ amatérskeho futbalistu z Českej republiky:

READ  Víťazstvom Katie Swanovej na W60 Trnava sa stalo osem britských titulov za jeden týždeň

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close