šport

Manchester United sleduje Dominika Livakoviča a Josipa Juranoviča

Hrdinov majstrovstiev sveta 2022 v Chorvátsku Dominika Livakoviča a Josipa Juranoviča sleduje Manchester United

Manchester United robí kroky pre dvoch chorvátskych hrdinov MS 2022. Dominik Livakovič A Josip JuranovičPodľa Športové Novosti (h/t expresné)

Červení diabli „obnovili svoj záujem“ o stopéra Dinama Záhreb po tom, čo tím Zlatka Daliča skončil v Katare na treťom mieste. V poslednom prestupovom období chcú hráči z Old Trafford priviesť 27-ročného hráča do klubu.

Na druhej strane pravý obranca Celticu je na ‚radare‘ United. Je na užšom výbere Red Devils, aby zabezpečil konkurenciu Diogovi Dalotovi.

Manchester United sa chystá obnoviť svoj záujem o Dominika Livakoviča. (Foto: DAMIR SENCAR/AFP cez Getty Images)

Livakovič je momentálne veľmi žiadaný. Záujem oňho nie je len zo strany Old Trafford. Aj súčasný klub 27-ročného mladíka má Dohodnúť sa S myšlienkou, že v januári odíde.

Eric den Haag stále nie je rozhodnutý o budúcnosti Davida de Gea. Španiel má v zálohe Martina Dúbravku. Očakáva sa však, že slovenský reprezentant po skončení hosťovania z klubu odíde.

De Gea mal v posledných dvoch kampaniach za United vynikajúcu formu. 32-ročný hráč v tejto sezóne opäť ukázal, prečo je jedným z najlepších stopérov svetového futbalu.

Hrdinov majstrovstiev sveta 2022 v Chorvátsku Dominika Livakoviča a Josipa Juranoviča sleduje Manchester United.
Josip Juranovič je v tejto sezóne v dobrej forme. (Foto: Steve Welsh/Getty Images)

Čo sa týka pravého zadného miesta, Aaron Wan-Bissaka Očakávaný odchod Red Devils v najbližších mesiacoch. Anglický reprezentant do 21 rokov Dalot padá v poradí ako prvá voľba.

Portugalci však nastúpili na väčšinu zápasov za Old Trafford. Nedá sa však očakávať, že bude hrať v každej hre po zvyšok kampane.

Aj správy Manchestru United

Juranovič sa teda javí ako rozumná možnosť, aby klub pokračoval. Pristane však klubu v nadchádzajúcich prestupových obdobiach dve chorvátske superhviezdy? Treba to vidieť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close