Zábava

Meghan konečne má priateľov a nie žiadne! Čo to má spoločné so slávnym susedom?

Nie sú to len susedia, ale aj priatelia.

Manželka princa Harryho sa od návratu do Los Angeles v marci 2020 veľmi usilovne snažila dohnať všetko, čo stratila pri živote v Anglicku.

Vytvára priateľstvo za druhým, žije v luxusnom dome v susedstve mnohých známych osobností. Jednoducho sa snaží žiť život, ktorý opustila zo svojho manželstva s Harrym. Čo robí s Adele?

Dnes je bývalá herečka veľmi potešená, že sa vrátila do svojho domovského štátu, a práve tu si princ Harry a jeho rodina vybudovali rodinu a život. Majetok, v ktorom žijú v Santa Barbare za 14,7 milióna dolárov, sa nazýva prvý dom.

Dom Meghan Markle a princ Harry

Fotogaléria

Dom Meghan Markle a princ Harry

Zdroj: Profimedia

Okrem neuveriteľných 1765 metrov štvorcových nájdete 9 spální a 16 kúpeľní. Samozrejmosťou je knižnica, telocvičňa, domáce kino, herňa a rôzne druhy sáun.

5 minút od seba a spoločné hobby

Pár žije v novom dome od júla a jedným z ich „náhodných“ susedov je speváčka Adele, o ktorej sa v súčasnosti hovorí najviac o súvislosti s úžasným chudnutím. Dom speváka je vzdialený iba päť minút od domu slávneho páru.

Meghan bola údajne vždy inšpirovaná prácou Adele, ale aj jej súkromným životom. Takže priateľstvo medzi susedmi bolo priame. Aspoň od Meghan.

Meghan Markle, Adele

Fotogaléria

Meghan Markle, Adele

Zdroj: Profimedia

Okrem iného obdivuje, ako sa Adele dokázala zotaviť so svojim súkromím – manželka princa Harryho je unesená, ako sa speváčke podarilo udržať jej osobný život v súkromí mimo dohľadu, aj keď je slávna.

Adele pomohla Meghanovi zotaviť sa z rozvodu

Adele’s 21 album pomohlo vévodkyniam zotaviť sa z rozvodu s producentom Trevorom Engelsonom pred časom.

READ  RB Leipzig 0-5 Liverpool: Darwin Nunez strelil štyri góly v druhom polčase a otvoril účet The Reds | Futbalové správy

Meghan sa oženil s producentom medzi rokmi 2011 a 2013. Aj keď ich manželstvo bolo krátke, v skutočnosti sa vytvorilo pár sedem rokov pred manželstvom. Svadba sa konala na Jamajke. Keď sa stretli v roku 2004, Engelson bol vychádzajúcou hollywoodskou hviezdou.

Meghan Markle s bývalým manželom Trevorom Engelsonom

Fotogaléria

Meghan Markle s bývalým manželom Trevorom Engelsonom

Zdroj: Profimedia

Okrem priateľských rozhovorov dnes dve známe ženy praktizujú spolu. Zameriavajú sa na pilates.

Pri tomto type cvičenia sú obaja unesení a považujú ho za vynikajúci prostriedok proti stresu.

Bol to Pilates, ktorý pomohol Adele dostať sa do skvelej podoby, ako je teraz. Niet divu, že Meghan, ktorá sa snaží po pôrode zlepšiť svoju postavu, tiež toto cvičenie zlyhala.

Meghan Markle, Adele

Fotogaléria

Meghan Markle, Adele

Zdroj: Profimedia

Samozrejme, že to tak nie je, ale pod vedením súkromného trénera, ktorý pravidelne cvičí s dychtivým párom. Tento tréner dokonca trénoval s Harrym, ktorý je tiež veľkým fanúšikom pohybu. A čo majú spoločné Adele a Harry? Adele je tiež Brit!

Rasové otázky a práva žien

Aj keď sa 39-ročná manželka princa Harryho jednoznačne teší na návrat domov, jasne ukazuje, ako trpí súčasnými rasovými problémami. Tvrdí, že je sklamaná udalosťami, ktoré sa odohrali v súvislosti s vraždou Georga Floyda.

„Z môjho pohľadu nie je nič nové, keď vidím tento prúd rasizmu … ale som rád, že som súčasťou zmien, ktoré sa teraz skutočne dejú … Áno, je dobré byť doma, “hovorí vojvodkyňa.

Meghan Markle

Fotogaléria

Meghan Markle

Zdroj: Profimedia

READ  Večnosť ťahaná do Saudskej Arábie a ďalších arabských krajín kvôli gay romantike [Update: Angelina Jolie Responds]

Meghan plánuje vstúpiť čoraz viac do verejnej politiky v krajine, o čom svedčí aj niekoľko prejavov. Je logické, že po nepríjemných skúsenostiach sa zamerajú predovšetkým na rasové problémy.

Nedávno bola príjemne prekvapená prejavom, ktorý ukončil päťdňový virtuálny samit o volebnom práve žien. Na samite sa tiež predstavili také dôležité osobnosti ako Hillary Clintonová, Kamala Harrisová, Melinda Gatesová a Meryl Streepová.

Pozrite sa, ako Harry a Meghan žijú novým, úplne iným spôsobom ako v Británii:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close