Zábava

Monika Bagárová zverejnila FOTO svojej dcéry a my sme vypadli …

Krásna speváčka Monika Bagárová sa narodila len nedávno a už sa jej podarilo pochváliť zastrelením svojej malej dcéry …

Zdroj: Instagram

Monika Bagárová nielen spieva, ale je aj porotkou známej česko-slovenskej speváckej súťaže SuperStar. Z pochopiteľných dôvodov si však teraz robí prestávku v práci – je novou matkou svojej dcéry, ktorej dala výnimočné a dokonca orientálne meno Rumia.

Obaja rodičia malej Rumie užili jej prítomnosť naplno, už niekoľko mesiacov. Na našom osobnom Instagrame máme možnosť pravidelne sledovať, ako Monika šťastne zdieľa so svojimi fanúšikmi všetky radosti a starosti, ktoré prináša materská dovolenka.

Nie sme ani prekvapení. „Bolo to fuška už šiesty týždeň za nami. Plač, neistota, strach, že by som v noci nemohol vstať k Ruminke, bol preč. Už sa poznáme … Už sa mi nespôsobuje nedostatok spánku, ja“ m už nie som tak unavený a určite si na to zvyknem. Máme režim. Nie je nič, čo by sme ženy nemohli urobiť. Vždy som vedel, že najdôležitejšou vecou v živote je zdravie, teraz si v Ruminka uvedomujem, že Čo viac by matka mohla chcieť než zdravé šťastné dieťa? Je pekné, že sme tu stále spolu v mojej novej životnej úlohe matky, “napísala na jej Instagram krása Monika Bagárová.

Otvorte našu galériu, kde nájdete fotografie malého Rumieho. Ako vyzerá? Hádaj čo!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close