Veda

Muž z Louisiany nakrútil návrat posádky SpaceX na Zem

Muž z Louisiany zachytil video návratu posádky SpaceX na Zem

No, pre mnohých z vás máte s kávou celkom dobrý budík. dnes ráno. Hneď ako sa tím NASA SpaceX vrátil na Zem. Anchor WDSU Randy Randy zdieľa niekoľko fotografií vás a nadšenia publika z tohto úžasného zážitku. Tesne pred piatou v utorok ráno ranných vstávajúcich v juhovýchodnej Louisiane vyľakal rad svetla. Bolo to úžasné. Bol to určite pohľad. Videl som, ako prichádza cez horizont a potom zmizne na druhej strane horizontu. Takže áno, bolo to fantastické. Kapsula NASA SpaceX Crew Seven bola videná, ako sa plaví po hviezdnej oblohe, takže to vyzerá, akoby sa znovu dostala do zemskej atmosféry. No, sledoval som to posledných pár dní, takmer každý vedel, že sa to stane, ale sledoval som aj to živé vysielanie. Terry Alfonso bol taký prekvapený, že vyšiel pred svoj dom Slidell práve včas, aby ho zachytil, a vpredu uvidel škvrnu červenej farby. A potom dlhý chvost. Bolo to veľmi svetlé. žiadny zvuk. Hm, nepočul som z toho žiadny hluk, ale išlo to oveľa pomalšie, než sa očakávalo. Podobné scény sa odohrali v niekoľkých farnostiach, keď sa pozorovatelia hviezd stali svedkami zjednocujúceho momentu, ktorý ma zanechal v úžase. A stalo sa, a video skutočne nezodpovedá tomu, ako to v skutočnosti vyzerá naživo voľným okom. Bolo to naozaj úžasné. Títo štyria astronauti, ktorí ukončili baldachýn padákov, pristáli na pobreží Pensacola na Floride po šiestich mesiacoch vo vesmíre na Medzinárodnej vesmírnej stanici a vykonali stovky experimentov. Ich polročná drina skončila nádherným privítaním doma. Whore Whore WDSU Novinky. A niektoré z týchto experimentov zahŕňali štúdium vzoriek krvi, ktoré umožnili výskumníkom sledovať účinky vesmírneho letu na náš imunitný systém, zatiaľ čo posádka trávila čas testovaním špeciálnych membrán.

READ  Záhadné zmiznutie podmorského prieskumníka v Antarktíde

Muž z Louisiany zachytáva video návratu posádky SpaceX na Zem


Obyvatelia Louisiany, ktorí sa v utorok skoro ráno zobudili, boli svedkami úžasného pohľadu. SpaceX Crew 7 agentúry NASA pristála okolo 4:45 v utorok, pričom Dragon pristál neďaleko Pensacoly, ale obyvatelia Floridy, Mississippi a Louisiany videli, ako sa kozmická loď pohybuje po oblohe. Posádka zostala vo vesmíre šesť mesiacov, aby vykonala výskum na Medzinárodnej vesmírnej stanici. Terry Alphonso Allen, obyvateľ Slidell, zachytil video z pristátia kozmickej lode. Pozrite si jeho video v prehrávači vyššie.

Obyvatelia Louisiany, ktorí sa v utorok skoro ráno zobudili, boli svedkami úžasného pohľadu.

SpaceX Crew 7 agentúry NASA pristála v utorok okolo 4:45 ráno

Dragon pristál neďaleko Pensacoly, ale obyvatelia Floridy, Mississippi a Louisiany mohli vidieť kozmickú loď pohybovať sa po oblohe.

Tento obsah je importovaný zo služby Twitter. Možno budete môcť nájsť rovnaký obsah v inom formáte alebo môžete nájsť viac informácií na ich webovej stránke.

Posádka zostala vo vesmíre šesť mesiacov, aby vykonala výskum na Medzinárodnej vesmírnej stanici.

Terry Alphonso Allen, obyvateľ Slidell, zachytil video z pristátia kozmickej lode.

Pozrite si jeho video v prehrávači vyššie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close