šport

Mykola Kukarevic bol vylúčený z turnaja U21 Euro, pretože útočník Hibs dúfa, že si predĺži pobyt na Easter Road.

Mykola Kukarevič sa tento rok v lete nepredstaví za Ukrajinu na majstrovstvách Európy hráčov do 21 rokov v Rumunsku a Gruzínsku, keďže sa 21-ročný hráč zotavuje zo zranenia. Útočník Troyes sa k Hibsovi pripojil na sezónne hosťovanie v auguste, no odohral len 15 zápasov v zeleno-bielom drese a len päťkrát nastúpil na lavičke náhradníkov v druhej polovici sezóny, keď bojoval s problémom so stredným väzom. Koniec sezóny.

Posledné zranenie ho vyradilo z tohtoročného letného turnaja za svoju krajinu. Ukrajina bola vyžrebovaná v skupine so spoluhostiteľmi Rumunskom, Španielskom a Chorvátskom po tom, čo v play-off zdolala Slovensko, hoci Kukarević nebol v streleckej listine.

Asistent manažéra Ukrajiny Jevgenij Kress na Facebooku potvrdil neúčasť Kukareviča spolu s Dmytrom Kabinusom, Yehorom Jarmoliukom a Vladislavom Supriahom.

Mykola Kukarevich vylúčil U21 Euro - ale Hibs chce predĺžiť pobyt
Mykola Kukarevich vylúčil U21 Euro – ale Hibs chce predĺžiť pobyt

Predseda Easter Road Lee Johnson prezradil, že Kukarević utrpel mierny neúspech v snahe vrátiť sa do akcie pred koncom ligovej sezóny a odcestoval do Manchestru, aby sa oň postaral zdravotnícky personál City Football Group. .

Kukharevych má za cieľ zotaviť sa do konca mesiaca, a hoci už môže byť neskoro na účasť na Eure, znamená to, že na začiatok novej sezóny bude úplne fit. Kde to bude, sa uvidí.

Materský klub Troyes utrpel poníženie zostupu do Ligue 2 a Kukarević odohral iba 13 minút v dvoch náhradných vystúpeniach za francúzsky tím, pričom sezónu strávil v OH Leuven v Belgicku a potom sa pripojil k Hibs. Na Stade de l’Abe má pred sebou Mamu Balde a Ikea Ugba.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close