šport

Náhľad: Slovensko vs. Česká republika – prognózy, skupinové správy, rebríčky

Sports Mall predstavuje ukážky piatkového zápasu Ligy národov UEFA medzi Slovenskom a Českou republikou, vrátane tímových správ a noviniek o zraneniach.

Slovensko A Česká republika V piatok večer choďte v Bratislave hore nohami, pričom obe krajiny skončili 10-mesačným rozdielom výhrou.

Akonáhle Škótsko a Izrael dokončia skupinu B1, všetky štyri tímy si uvedomia, že klesnuté body sú dôležité pri postupe a výstupe.


Ukážka zápasu

© Reuters

Česká republika už mnoho rokov nemá vysoké mená, Jaroslav Sylhavi Potvrdil, že jeho krajina sa mohla kvalifikovať na európsky šampionát siedmykrát za sebou.

Napriek svojej zaostalosti v tejto súťaži sa však považujú za favoritov postupu zo skupiny B2, ktorá ich posunie na najvyššiu úroveň súťaže.

Aj keď Silhawi nebude mať pocit, že jeho práca bude v nebezpečenstve, ak nedokončí nad Slovenskom, Škótskom a Izraelom, pripúšťa, že rýchlosť je všetko, ak sa chcú presadiť budúce leto.

Po tom, čo v októbri zaznamenali populárne víťazstvo proti Anglicku a upustili od kvalifikácie Three Lions so 100% rekordom, je ich dostatok.

Tento výkon bude stačiť na to, aby mal Sylhavi dôveru v týchto hráčov, ale potom bude chcieť väčšiu dôslednosť zo strany, ktorá vyzerá ako Severné Írsko a Bulharsko.

Zatiaľ čo Česká republika by sa mohla sústrediť na tento zápas ďalšie tri mesiace, priorita Slovenska v play-off Euro 2020 by mohla začať zápasom s Írskou republikou.

K ich pádu z hľadiska automatického postupu prispeli dve prehry s Chorvátskom a jedna prehra s domácim Walesom Powell Hubble Odteraz až do novembra bude jeho blízky tím stále veriť, že je ich dosť na zaznamenanie dôležitých výsledkov.

Aj keď Hubble v priateľstve s Paraguajom vytrhol srdce z dôveryhodnej remízy, z posledných poltucta zápasov prišli dve výhry.

Aj keď viac zodpovednosti padá na plecia Marek HamšíkHubble verí, že mladí sa objavia vpred Robert Bosenick Pomôžte posunúť jeho stránku na vyššiu úroveň.

Formát pre Slovensko (všetky zápasy): L.W.T.L.W.

Formát Česká republika (všetky zápasy): Stiahnite si TAMIL


Tímové správy

Brankár United Martin Dubrovka natáčal vo Newcastle vo februári 2020© Reuters

Bude sa brať do úvahy, že pomôže Fulhamu získať postup v Premier League Marek Rodak Predstavený v prípade neprítomnosti zranených Martin Dubrovka.

S výnimkou stopéra United v Newcastli je Slovensko v plnej sile Robert Mack Po prerušení zápasu opäť polemika.

V čase, keď sa očakáva, že dokončí svoj prestup do Bayeru Leverkusen, Patrick Schick Povedie cestu do Českej republiky.

S výnimkou akýchkoľvek oneskorených problémov s cvičením sa neočakávajú žiadne prekvapivé voľby Lucas Masobust Povolenie možno získať od Michaela Kremenka

Slovensko možný štartovací riadok:
ரோடக்; Beckerick, Wavro, Screenier, Hanko; Kukka, Lobotka, Homsik; Rusnak, Bosenik, Mac

Možná štartovacia zostava pre Česko:
வக்லிக்; Koofal, Celestka, Probeck, Pon; Suzek, plazenie; Masovet, Tarida, Yangto; Schick


Zelené pozadie pre slová SM

Hovoríme: Slovensko 1-2 Česko

Po kvalifikácii na Euro 2020 by tu mala byť Česká republika tak trochu obľúbenou. Slovensko si v minulosti vytvorilo množstvo domácich výhod v ich prospech, ale podporujeme neskorý úspech publika.


ID: 412636: cQx


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close