Technológie

Najúspešnejší tvorcovia v App Store dostali fyzické ocenenie!

Najlepšia aplikácia v App Store – ocenenia

Apple sa ako každý rok zameral na tie najlepšie aplikácie vo svojom online obchode App Store, a vyhlásili víťazov každej kategórie. Pretože sa jedná o pomerne veľkú udalosť, bola doručená na ich adresu hliníková verzia ikony App Store v elegantnej modrej farbe.

Dal sa dokopy 15 vývojárom a ocenené spoločnosti. Ich aplikácie boli najpopulárnejšie v roku 2020 a zaslúži si pozornosť.

Podľa zahraničných médií je trofej vyrobená zo 100% recyklovateľného hliníka a pôsobí masívnym dojmom. Nachádza sa na prednej strane logo App Store a na zadnej strane sú gravírované informácie o konkrétnej aplikácii.

Vývojár Andres Canella uvádza, že samotná cena má podobnú výšku, šírku a hrúbku ako počítač Mac mini. Ikona má lesklý zrkadlový povrch, zatiaľ čo zvyšok sa nesie v matnej modrej farbe (okrem okrajov). Gravírovaný text na zadnej strane obklopuje jednoduchý a elegantný vzor, symbolizujúce víťazstvo.

Medzi ocenenými aplikáciami je napr Zväčšiť (verzia pre iPad) alebo Fantasticky (Verzia pre Mac). Čo sa týka Apple TV, tu zvíťazil Disney +.

Môžete si pozrieť kompletný zoznam kliknutím na tento odkaz. Ktorá aplikácia vo vašom zariadení rezonovala najviac v roku 2020? Napíšte nám do komentára.

READ  Krajiny EÚ bojujú o vyjednávaciu pozíciu na klimatickom summite COP28 - EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close