Veda

NASA tvrdí, že vesmírny odpad zasiahol strechu rodiny

Záhadný objekt, ktorý je podozrivý z vesmírneho odpadu, sa zrútil do domu floridskej rodiny, zanechal ich v šoku a hľadal odpovede. „Prostredie, v ktorom horelo, spôsobilo tento pocit pálenia a kov sa v tomto smere roztavil,“ povedal majiteľ domu v Neapole Alejandro Otero. Otero verí, že objekt by mohol byť vesmírny odpad alebo meteorit. Povedal: „Je to buď vesmírny odpad alebo vesmírny meteorit. Je to 50/50.“ Oteroov syn bol v čase incidentu sám doma a počul hlasnú ranu. Otero si spomenul: „Bol to úžasný zvuk. A takmer zasiahol môjho syna. Bol o dve izby ďalej a všetko to počul.“ Po objavení predmetu Otero kontaktoval úrad šerifa okresu Collier. V jednom videu vyjadril svoju nedôveru slovami: „Je to ťažké? Svätá krava. Robíš si zo mňa srandu,“ keď jeho syn vytiahol predmet z diery v podlahe. Otero bol po incidente v šoku. “ Triasol som sa, úplne som neveril. Aké sú šance, že niečo spadne na môj dom takou veľkou silou, ktorá by mohla spôsobiť toľko škody? A viete, úplne, viete, bola som tak vďačná. „Som určite sa nikto nezranil.“ Povedali. Otero má podozrenie, že objektom môžu byť úlomky z Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS). NASA v pondelok potvrdila, že ide o úlomky z ISS. Medzinárodná vesmírna stanica vykoná podrobné vyšetrovanie analýzy odhodenia a opätovného vstupu, aby určila dôvod prežitia trosiek a podľa potreby aktualizuje modelovanie a analýzu,“ uviedla NASA. Tou troskou bola tyč jeho zariadenia na podporu letu, ktorá vážila 1,6 libry a bola 4 palce dlhá a 1,6 palca v priemere. Viac o tomto príbehu nájdete vo videu vyššie.

Záhadný objekt, o ktorom sa predpokladá, že ide o vesmírny odpad, narazil do domu floridskej rodiny, zanechal ich v šoku a hľadal odpovede.

„Mal valcový tvar a podľa tvaru vrchu môžete povedať, že putoval atmosférou týmto smerom, kde horel, čo spôsobilo tento pocit pálenia a kov v tomto smere,“ povedal Alejandro Otero z Neapola. “ domáci vládca.

Otero verí, že objekt by mohol byť vesmírny odpad alebo meteorit.

Povedal: „Buď je to vesmírny odpad alebo vesmírny meteorit. Je to 50/50.“

Oteroho syn bol v čase incidentu sám doma a počul silnú ranu.

Otero si spomenul: „Bol to úžasný zvuk. A takmer zasiahol môjho syna. Bol o dve izby vyššie a všetko to počul.“

Po objavení predmetu Otero kontaktoval úrad šerifa okresu Collier.

V jednom videu vyjadril svoju nedôveru slovami: „Je to ťažké? Svätá krava. Robíš si zo mňa srandu,“ keď jeho syn vytiahol predmet z diery v podlahe.

Otero bol po incidente v šoku.

„Trial som, bol som úplne neveriaci. Aké sú šance, že niečo spadne na môj dom takou silou, ktorá by mohla spôsobiť toľko škody? A viete, úplne, viete, bol som veľmi „Vďačný, že sa nikomu nič nestalo .“ Povedal.

Otero má podozrenie, že objektom môžu byť úlomky z Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS).

NASA to v pondelok potvrdila z ISS.

„Medzinárodná vesmírna stanica vykoná podrobné vyšetrovanie analýzy vypustenia a opätovného vstupu, aby určila príčinu prežitia trosiek a podľa potreby aktualizuje modelovanie a analýzu,“ uviedla NASA.

Tou troskou bola tyč jeho zariadenia na podporu letu, ktorá vážila 1,6 libry a bola 4 palce dlhá a 1,6 palca v priemere.

Viac o tomto príbehu nájdete vo videu vyššie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close