Slovenské tipy Extralica prekonáva Sloven Bratislava HK Nitra

Bratislava 1. októbra (Xinhua) – Štvrté kolo slovenskej premiéry v ľadovom hokeji Depos Extralica ozdobili atraktívne zápasy prvých dvoch tímov sezóny – HK Nitra a HC Sloven Bratislava. -Festival s cieľovým skóre.

V prvej tretine padlo iba šesť gólov. Oba tímy boli do začiatku tretej tretiny krk a krk, ale diváci hlavného mesta sa dostali na malú vzdialenosť, rýchlo strelili tri góly a vyhrali 8: 5. Nitriansky pravák Robert Varga zakončil noc hetrikom, kým ľavák Slovina Samuel Doc získal päť bodov za gól a štyri asistencie.

Začiatkom tohto týždňa dostali Slovinci trest a 3-bodovú výnimku po základnej časti za nedodržanie pravidiel týkajúcich sa juniorských hráčov v prvom kole sezóny, v ktorom Trensin prehral 4: 1.

V zápase Severného derby H.K. Potom finalista predchádzajúcej sezóny skóroval dvakrát v každej zo zostávajúcich sezón a vyhral 4: 0. Hosťujúci brankár Tomáš Domec zachránil v prvom rozstrele sezóny 29.

Na inom mieste HC Nové Zámky nepreukázal milosrdenstvo voči nováčikovi HC Grotto Prešov, ktorý sa už v prvej tretine ujal vedenia 3: 0 a v noci zakončil víťazstvom 8: 1 na čele s 25-ročným centrom Jurajom Ciscom s tromi. gólov a jednej asistencie na tabuli. Diváci sa snažili brániť, ale brankár Snow Jamki Jacob Lakovic zachránil obrazovku 32 strelami, aby pomohol svojmu tímu k postupu na 6. miesto.

Priekopník HC ’05 Banská Bystrica Alex Tamasi dvakrát skóroval, aby priviedol svoj tím k víťazstvu 3: 1 nad HK Dukla Trenčín. HC ’05 Banská Bystrica sa stalo jedným zo štyroch tímov s zatiaľ tromi víťazstvami, pričom si udržalo konzistentný rytmus tým, že každú sezónu strelil jeden gól proti HK Dukla Tencin. Alex Tamasi pridal prvé dva a jeho nový spoluhráč, ruský útočník Nikita Scerbak, tretí gól pri svojom debute.

READ  Root Munich otvára aukciu titulov s obrovským úspechom

HC Cossis sa úspešne presadil po negatívnej sérii troch po sebe idúcich porážok. Na začiatku vyzeralo všetko veľmi temne, pretože MHK 32 Liptovský Mikuláš sa v 16. minúte ujal vedenia 2: 0, ale domáci tím sa spojil a strelil päť gólov v rade, pričom v minulej sezóne dvakrát našiel sieť na čele s najlepším strelcom Marekom Burtonom. Pomáha pri powerplay a otváraní hier.

S výrazne kratším zoznamom ako v predchádzajúcej sezóne zápasil HKM Zvolen s návratom do majstrovskej formy, keď prehral druhý zápas v štyroch kolách. HK Dukla Ingema Michalovce potrebuje na víťazstvo 4: 3 5-gólovú druhú tretinu. Hosťujúci 24-ročný útočník Roman Jidney viedol svoj tím dvoma gólmi a jednou asistenciou.