Technológie

Nezávislý vývojár Rusty Lake bojuje za ochranu svojho používateľského mena na Discorde

Štúdio vydalo varovanie pre ostatných nezávislých vývojárov po tom, čo si nemohli nárokovať svoje vlastné používateľské meno na Discorde.

Vo vlákne na Twitteri nezávislá skupina Rusty Lake opísala svojej 240 000+ členskej komunite Discord problém, ktorý mala so zabezpečením vlastného používateľského mena.

Spravodajské vysielanie: Po trápeniach s uvedením Redfall, kde bude ďalší pre Xbox?

Discord oznámil plány na zmenu svojich používateľských mien začiatkom tohto mesiaca. V súčasnosti sa v používateľských menách rozlišujú malé a veľké písmená a majú štvorciferný identifikátor nazývaný diskriminátor, ktorý je zreťazený na vytvorenie jedinečného používateľského mena, no nové zmeny eliminujú potrebu rozlišovacích mien, čo znamená, že si nemusíte pamätať kombináciu náhodných čísel. . Pokúšam sa pridať priateľov.

Problém je však v tom, že postupné zavádzanie využíva príležitosť na zabezpečenie priorít pred ostatnými, vrátane squatterov s používateľskými menami.

„Upozornenie pre všetkých nezávislých vývojárov, aby si nárokovali svoje vlastné používateľské meno [at] Discord,“ napísal na Twitteri vývojár Cube Escape.

„Ako overení vlastníci sme konečne dostali e-mail, že môžeme odoslať nové používateľské meno, wow… ‚rustylake‘ je už obsadené! Ak sme vlastníkom servera s viac ako 240 000 členmi, nemôžeme si ho nárokovať…

„Teraz riskujeme dodatočné právne náklady za podanie odcudzenia identity a možné porušenie ochrannej známky,“ dodalo štúdio v samostatnom tweete. „Podpora spoločnosti Discord nám však pomohla odpovedať na tento problém prostredníctvom e-mailu s automatickou odpoveďou a následnej kontroly, ktorá nás nasmerovala na iné oddelenie technickej podpory.

READ  Pozrite sa na úvodný film spoločnosti Rock pre NEO: Svet končí s vami

„Je úžasné, ako zavádzajú túto novú funkciu… ak náhodný používateľ drepuje na osvedčených (serverových) značkách.“

V čase písania tohto článku Discord ešte verejne nereagoval na komentáre Rustyho Lakea.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close