Technológie

Nintendo Direct oznamuje 40 minút hier Switch, ktoré vyjdú túto zimu

S fámami o vírení Switch novej generácie bola Nintendo Direct ohlásená vo štvrtok o 7:00 PT. Zameria sa na hry Switch vydané túto zimu, povedal Nintendo.

Povrávané oznámenia zahŕňajú remastre pre klasiky Nintenda, ako je The Legend of Zelda: The Wind Waker, remake Fire Emblem a novú hru Donkey Kong. Zatiaľ čo Nintendo sa obávalo prerušenia plánu vydávania počas sviatkov, Switch novej generácie môže dostať skoré škádlení.

Uvedené Nintendo Direct bude trvať približne 40 minút. „Nalaďte si #NintendoDirect livestream 14. septembra o 7:00 PT, ktorý obsahuje približne 40 minút informácií zameraných na hry #NintendoSwitch, ktoré vychádzajú túto zimu,“ uviedla Nintendo v príspevku na X.

Ako sa pozerať na Nintendo Direct

IGN bude streamovať Nintendo Direct Watch Party naživo o 7:00 PT / 10:00 ET / 15:00 BST z nasledujúcich miest spolu s NVC post show.

Posledný veľký Nintendo Direct bol v júni, kde Nintendo urobilo veľké oznámenia o Super Mario Wonder, Super Mario RPG Remake a ďalších. Očakávajte hlboké ponory do oboch hier a dátum vydania druhej sady Pokémon DLC. Nepočítajte DLC Tears of the Kingdom, čo sa podľa producenta Eiji Aonuma nestane.

Vo štvrtok sledujte pokrytie IGN pre Nintendo Direct, vrátane špeciálneho detailného ponoru o hlasovom chate Nintendo, následnej analýzy a ďalších.

Kate Bailey je riaditeľkou správ IGN a spoluorganizátorkou hlasového chatu Nintendo. Máte tip? Napíšte jej na @the_katbot.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close