Technológie

Nintendo rozširuje svoju knižnicu Switch Online N64 o ďalšiu Mario hru

Aktualizovať [Fri 27th Oct, 2023 02:30 BST]:

Po oznámení začiatkom tohto týždňa Nintendo oficiálne sprístupnilo Mario Party 3 členom Switch Online + Expansion Pack.


Originálny príbeh [Wed 25th Oct, 2023 02:05 BST]:

Nintendo tento týždeň oznámilo pridanie Mario Party 3 do služby Switch N64. 27. októbra.

Mario Party 3 pôvodne debutoval na Nintendo 64 v rokoch 2000 a 2001. Do party pridáva Waluigiho a Daisy a obsahuje prvý príbehový režim. Spolu s tým je tu šesť hracích dosiek a viac ako 70 minihier.

Tu je niekoľko ďalších informácií z oficiálneho PR Nintenda:

Horúci v jeho vzhľade Mario Tenis Pre systém Nintendo 64 (možno hrať aj s aktívnym členstvom Nintendo Switch Online + Expansion Pack) sa pripája Waluigi Mario Party 3 Jeho neposlušný duch a obsadenie postáv s vlastnou chaotickou tabuľou – Waluigiho ostrov – sú plné prefíkaných pascí a prefíkaných paradoxov. Happy Daisy ju tiež robí prvou Mario Party Séria vystúpení ako hrateľná postava priniesla do súťaže jej nenapodobiteľné čaro.

A samozrejme, čo Mario Party Čo je to hra bez minihier pre viacerých hráčov?** Táto časť obsahuje viac ako 70 vzrušujúcich aktivít. Poskakujte po ručičkách v Tic Toc Hop, prineste svoj hlad a pretekajte sa, kto ako prvý doje pizzu Eata, hojdajte sa od viniča k viniču v hre Wine With Me a behajte v kruhoch, z ktorých vás bolí oči. Super Mario 64Nahlas sa smejete, keď zmiešate tvár ropuchy v hre Picture Imperfect alebo sa pokúsite odhaliť víťaza v hre Slick Snowball Summit.

Prvý príbehový režim hry Mario Party Franchise – Kompletná s úlohou stať sa najlepšou superhviezdou vo vesmíre! – So šiestimi hracími doskami, výbušnou rozmanitosťou, zavedením Dual Mode, niekoľkými novo pridanými predmetmi a pridaním motýlika na športové herné rameno, Mário párty 3 Sú tu savoir faire a dobré časy.

Ak chcete hrať Mario Party 3, musíte byť členom Switch Online + Expansion Pack. Je to Japonsko Tento týždeň dostane rovnakú hru. Zvyšok najnovšej vlny hier Nintendo 64 zahŕňa Snowboarding 1080 a Japonsko dostáva Harvest Moon 64.

READ  Ukážka rezervácie Samsung Galaxy S22 potvrdzuje dizajn pripomínajúci poznámku pre S22 Ultra

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close