Technológie

Nintendo Switch Online rozširuje Game Boy Advance Library

Aktualizovať [Fri 29th Mar, 2024 02:00 GMT]:

Ak ste to začiatkom tohto týždňa zmeškali, dnes je príchod F-Zero Max Speed ​​​​do služby Switch Online + Expansion Pack GBA. Túto hru si osvojilo aj Japonsko. Ak ju chcete povoliť, musíte aktualizovať aplikáciu GBA na prepínači. Musíte mať tiež aktívne predplatné na úrovni rozširujúceho balíka.


Pôvodný článok [Wed 27th Mar, 2024 01:15 GMT]:

Nintendo oznámilo upgrade služby Switch Online + Expansion 29. marca F-Zero s maximálnou rýchlosťou.

Tento futuristický pretekársky titul prvýkrát debutoval na Game Boy Advance v roku 2001. Keď sa neskôr tento týždeň vráti, budete môcť pretekať naprieč galaxiou proti najelitnejším pretekárom na 20 rôznych tratiach v štyroch úrovniach obtiažnosti. .

Tu je o tom trochu viac PR:

„Existuje len jedna hra s dostatočným množstvom vzrušenia, únikov a potenciálu katastrofy, aby udržala celú galaxiu na okraji svojho sídla, a volá sa F-Zero Grand Prix. Maximálna rýchlosť F-nula Odohráva sa 25 rokov po origináli F-nula Nová generácia pretekárov naštartuje svoje plazmovo poháňané stroje a použije návaly rýchlosti (a niektoré strategické narážanie medzi vozidlami) v pretekoch s bielymi kolenami, aby si udržali náskok pred konkurenciou… a zostali nažive.“

Majte na pamäti, že ide o titul Game Boy Advance, takže je uzamknutý za rozširujúcou vrstvou Nintendo služby Switch Online. V súvisiacich správach Nintendo vydá aktualizáciu pre svojho online pretekára F-Zero 99 Tento týždeň.

READ  Zoznámte sa s osobou, ktorá zje to najhoršie jedlo, aké si viete predstaviť, hrať Elton Ring

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close