Technológie

Nové pohľady na Pokémona Zjednotiť povrchy Tencentu, keď sa koná uzavretá beta verzia • Eurogamer.net

Súčasťou je bojová prihrávka.

Boca – United – predstavil v Kanade svoju uzavretú beta verziu novej bezplatnej hry od spoločnosti Timcent Studios od spoločnosti Tencent, ktorá je zodpovedná aj za aktiváciu Call of Duty Mobile, čo má za následok množstvo nových detailov a záberov.

najprv Vyhlásené minulé leto, Pokemon United Dva tímy po piatich hráčoch stoja proti sebe a bojujú v aréne skrútenej s kontrolnými bodmi na jej obranu. Po skončení zápasu je možné Pokémona vyrovnať a odomknúť, keď sa robia nové ťahy.

Po zavedení uzavretej beta verzie Pokémon Unit, GoNintendo Zatiaľ sa točí okolo scén rôznych scén, ktoré sa dajú robiť online. Videá bohužiaľ postupne miznú jeden po druhom, stále však existuje skvelá hrateľnosť so širokou škálou postáv – vrátane Popoluška, Greeninza, A Curcomb – To treba vidieť.

Hra Pokemon Unite Corchomb.

Video, ktoré už nie je k dispozícii, zdieľa prvé podrobnosti o monetizácii hry Pokemon Unit, vrátane sledovania jej systému Battle Pass – ktorý umožňuje majiteľom odomknúť pre svojho Pokémona viac oblečenia. Aj keď sa táto funkcia môže pred vydaním hry zmeniť, fanúšikom sa teraz zobrazujú snímky obrazovky ako:

Tento obsah je hostený na externej platforme a bude sa zobrazovať, iba ak sú zacielené súbory cookie. Prosím, povoľte prezeranie cookies.

Pokemon Unite je k dispozícii na mobilných zariadeniach a prepínač bude k dispozícii na konci jeho beta obdobia. Podporuje sa tiež hranie medzi fázami.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close