Technológie

Ako sa môžem zbaviť malých žiliek na lícach?

Od van Lotringena tu pre Daily Mail

22:32 19. novembra 2023, Aktualizované 22:33 19. novembra 2023

K Moja pokožka je na môj vek (57 rokov) v dobrom stave, ale na jabĺčku jedného z líc mám malý zhluk prasknutých kapilár. Ako ich možno vyhubiť?

A Dlhodobá starostlivosť o pleť s retinolom a SPF je ideálna na spevnenie, zhrubnutie a ochranu vašej pokožky, preto ju nevymieňajte.

Ale zlomené kapiláry nezmiznú s lokálnymi produktmi; Ošetrenia na báze svetla sú vašou najspoľahlivejšou možnosťou.

Laserová špecialistka Debbie Thomas použije IPL (intenzívne pulzné svetlo), žltý laser alebo Nd:Yag laser v závislosti od stavu vašich kapilár. Ucítite nejaké ostré bodnutia (nič príliš bolestivé), pretože svetlo je absorbované červeným pigmentom a mení sa na nervy ničiace teplo.

Otázka Moja pokožka je na môj vek (57 rokov) v dobrom stave, ale na jabĺčku jedného z líc mám malý zhluk prasknutých kapilár. Ako ich možno vyhubiť?
Estetik Inge Van Lotringen odporúča ošetrenie na báze svetla na redukciu a vyčistenie žíl spôsobených zlomenými kapilárami.

„Na zmenšenie a niekedy úplné odstránenie žíl je potrebné jedno až tri sedenia,“ hovorí Thomas, „a možno budete potrebovať udržiavaciu liečbu každý rok alebo dva.“

Na svojej londýnskej klinike (dthomas.com) si účtuje 150 až 200 libier za sedenie za drobné žilky, ale liečba je široko dostupná.

Medzitým použite pod základnú bázu korektor na korekciu svetlozelenej farby, aby ste minimalizovali výskyt nahnevaných červených žiliek.

Daniel Chandler Anti-Redness Concealer (14,95 £, sephora.co.uk), funguje skvele.

READ  Black Ops Cold War nezabije váš počítač a keď hráte stávku, dostanete darček

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close