Svet

Novoročný prejav prezidenta Radheho vyzýva na jednotu a posilnenie bulharských nadácií – Novinite.com

bulharčina predseda Rumen RadhevJeho rok Nový rokEva vo svojom prejave k národu zdôraznila kritickú potrebu jednoty a vedenia na posilnenie bulharskej štátnosti, suverenitua právny štát. Zdôraznil výzvy, ktorým čelili v minulom roku, a zdôraznil dôležitosť morálnych hodnôt a národnej jednoty ako základných kameňov prosperity národa.

Vyjadrujúc nádej na pokojnejší a prosperujúci rok, ktorý nás čaká, predseda Radhev Zdôrazňuje dôležitosť morálnych základov, osvietenia a odvahy, ktoré sú nevyhnutné pre pokrok Bulharska. Varoval pred rozdelením, korupciou, cenzúrou a eróziou suverenituTvrdí, že tieto obmedzenia bránia rozvoju krajiny ako slobodnej demokracie.

Zdôrazňujúc zaostalosť národa počas histórie, Radhev Vyzval na spoločné úsilie na prekonanie súčasných výziev a vydláždenie cesty k svetlejšej budúcnosti. Povzbudil Bulharov, aby si vážili svoje dedičstvo, tradície a národnú jednotu, a vyzval ich, aby prispeli k prosperujúcemu Bulharsku pre budúce generácie.

The predseda Svoje prianie zdravia a prosperity rozšíril do každej bulharskej rodiny a zasadzoval sa za krajinu, kde by jej deti našli šťastie a naplnenie. Na záver pripomenul občanom ich zodpovednosť pri budovaní zjednoteného národa. suverenituPrevláda dôstojnosť.

READ  Keďže sa začína každoročná migrácia červených krabov, niektoré cesty v Austrálii sú uzavreté. Pozri si video

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close