Zábava

Obnovenie 3. sezóny ‚Reacher‘ na Amazone – Sledujte

Reacher Počiatočná 3. sezóna sa po obnovení ponorí ďalej do pravdy.

Amazon Prime Video obnovil reláciu na tretiu sériu pred debutom 2. sezóny 15. decembra.

Viac z Deadline

Alan Ritchon, ktorý hrá hlavnú postavu, odhalil novinky o 3. sezóne počas panela na CCXP v Sao Paulo v Brazílii. Predstavil aj predĺženie o druhú sezónu.

Séria je založená na románoch Lee Childa a druhá sezóna je založená na sezóne 11Th kniha v seriáli, Nešťastie a problémy.

Ritchon hrá veterána vojenskej polície Jacka Reachera, ktorý dostane zakódovanú správu, že členovia jeho bývalej jednotky americkej armády, 110. špeciálnej spravodajskej jednotky MP, sú záhadne a brutálne vraždení jeden po druhom. Reacher, vytrhnutý zo svojho drifterského životného štýlu, sa opäť stretáva s trojicou svojich bývalých spoluhráčov, vrátane Frances Neagleyovej (Maria Sten), ktorí sa vrátili ako vyvolená rodina na vyšetrovanie; Carla Dixon (Serinda Swan), súdna účtovníčka, ktorá má už dlho slabé miesto pre Reachera; a rýchlo hovoriaci rodinný muž s vystreľovacími čepeľami David O’Donnell (Shawn Sibos).

Spoločne začnú spájať bodky v záhade, kde sa stávky každým krokom zvyšujú, a to prináša otázky, kto ich zradil – a kto zomrie ako ďalší.

Pochádza od Amazon MGM Studios, Skydance Television a Paramount Television Studios. Napísal ho Nick Santora, ktorý tiež pôsobí ako showrunner, a je výkonným producentom po boku Childa, Ritchona, Dana Grangera, Scotta Sullivana, Micka Betancourta, Davida Ellisona, Dana Goldberga a Matta Thunell.

Najlepší časový rámec

Prihlásiť Se Newsletter uzávierky. Sledujte nás pre najnovšie správy Facebook, TwitterA Instagram.

READ  Ako sú po farme? Henrik bol bez striptízu, Adam čaká na operáciu! | Aktuálne

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close