šport

Obrázok amerických hráčov od Coco Goff z USDA spôsobil, že vyzerali „zle“.

MELBOURNE, Austrália (AP) – Coco Goff hovorí, že príspevok USDA na sociálnych médiách inšpiruje amerických hráčov. Australian Open Circuit Vyzerali „zle“.

Goff najprv na príspevok, ktorý medzitým odstránil USDA, riadiaci orgán amerického tenisu, zareagoval a v príbehu na Instagrame napísal: „Najhoršia vec, akú som kedy videl. Ako keby sa karikaturista rozhodol, že (nás) všetci budú vyzerať ako nechutne vyzerajúci ľudia. Umelecký štýl je skvelý pre kreslenú šou, ale nie pre hype post. Nesprávne.“

Tak v pondelok postúpili do druhého kola Po víťazstve 6:3 a 6:0 nad Annou Karolínou Schmidlovou na Australian Open 19-ročná Goffová povedala, že jej úvodné príspevky boli vtipné, nie vážne, ale zopakovala svoj obraz. Štýl karikatúry Wild Thornberrys spôsobil, že všetci Američania vyzerali zle.

„Ľudia si mysleli, že to myslím vážne a že som bol naozaj blázon,“ povedal. A uvedomil som si, že humor Tiktok je veľmi odlišný od Twitteru. Ja, nie, nie som naštvaný. Bolo nám mizerne (s úsmevom).

Goff povedal, že americký kolega Ben Shelton bol prvý, kto napísal o príbehu, potom sa do toho zapojila Jessica Pegula a napísala mu o tom SMS. “Smiali sme sa na každom jednom človeku, smiali sme sa na Sebies (Cordas), myslím, že Ben a Sebie boli najhorší.

„Viem, že je to z karikatúry a umelec karikatúru vylepšil. Neviem, či sa chcem maľovať takýmto štýlom umenia. . . Ale neboli sme pekné.

Goffová povedala, že mala dosť času na komentovanie príspevku USTA, pretože celú nedeľu sedela vo svojej izbe.

„Nudil som sa a robil som si z toho srandu, pretože si z nás všetci robili srandu a akí sme boli zlí,“ povedal. „A potom, áno, pozrel som sa na Twitter a ľudia si mysleli, že to myslím vážne, ale nie. Všetko to bol vtip.

READ  4-3-3 United Predicted Series vs Wolves v Newcastli

Goff povedal, že sa pokúsil kontaktovať USDA, ale nedostal odpoveď.

„Poslal som DM na účet USDA a bolo zábavné, aký myšlienkový proces bol za tým,“ povedal. „Nikdy neodpovedali. Čítala ma USTA a bolo to sklamanie. Ale viete, čo to je.“

___

AP Tennis: https://apnews.com/hub/tennis

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close