Svet

Obrovský pedofilný prípad: VIDEO Zvrátený lekár týral deti, jeho denník je plný znechutenia!

Polícia objavila tisíce fotografií a videí, ktoré patrili údajnej vrahyni Maddie: Desivé zábery!

Štvrtkový verdikt súdu v západofrancúzskom meste Saintes sa týka štyroch prípadov – dvoch neterí Le Scouarneca, dcéry susedky a pacienta v zdravotníckom zariadení, kde pracoval. Mala iba štyri roky, keď sa stretla s lekárom v roku 1993. Ostatné dievčatá boli v čase týrania maloleté.

Lekár Le Scouarnec pracoval v nemocniciach v Bretónsku v Touraine a následne na oddelení Charente-Maritime. Otec troch detí skončil vo väzbe v máji 2017 po tom, čo šesťročná dcéra jeho susedov oznámila rodičom, že sa jej lekár dotkol.

Le Scouarnec pri vynesení rozsudku neprejavil žiadne emócie, opísala agentúra AFP. Podľa agentúry AP počas procesu priznal, že znásilňoval svoje netere.

Čaká ho ďalší proces, hoci francúzska jurisdikcia ešte neurčila svoj začiatok. V októbri ho polícia obvinila zo znásilnenia alebo sexuálneho zneužívania ďalších 312 osôb v rokoch 1986 až 2014 – väčšinou išlo o deti, ktoré mali podľa prokuratúry v tom čase 11 rokov. Boli medzi nimi aj dievčatá a chlapci. Mnoho z nich netušilo o týraní, až kým ich nekontaktovala polícia, pretože sa ich dopustil lekár, keď spali v nemocnici.

Niektoré z obetí policajti vypátrali vďaka tajnému zápisníku vedenému Le Scouarnecom, ktorý podrobne popisoval sexuálne násilie páchané na deťoch. Obhajoba chirurga však tvrdí, že ide iba o „fantázie“. Okrem zošita sa pri domácej prehliadke lekára pred tromi rokmi našlo asi 300 000 obrázkov s detskou pornografiou, skrytými bábikami a rôznymi parochňami. Jedna z bábik mala na nohách retiazku.

Francúzska polícia tiež vyšetruje, kto vedel o činoch Le Scouarneca. Podľa doterajšieho vyšetrovania jeho rodina, najmä jeho manželka a sestra, vedeli o jeho sklonoch od 90. rokov. Sestra lekára sa zdôverila svojim dvom dcéram, rodina však všetko tajila.

READ  7000 rokov stará cesta pochovaná pod Stredozemným morom!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close