Technológie

Obsidian's Avout vychádza túto jeseň

Obsidian Entertainment sa chystá vydať RPG Avowed z pohľadu prvej osoby už túto jeseň.

Okno vydania bolo oznámené počas dnešného živého vysielania Xbox Developer Direct spolu s nahliadnutím do boja, úloh a prostredí hry.

Hráči môžu rýchlo prepínať medzi hernými štýlmi pomocou vlastného načítania, čo znamená, že uprostred boja môžete rýchlo prepnúť z budovania na blízko na magickú zostavu.


Hlboký ponor pre vývojárov Xbox Direct.

Pozreli sme sa aj na vedľajšiu úlohu nájdenú v osade Shutterscorp, ktorú hráči z tretieho regiónu preskúmajú počas hry. Stretnete skupinu mŕtvych vojakov a jedného z ich spojencov Naokiho a môžete ich buď obviniť zo smrti ostatných, alebo mu povedať, že to nebola jeho chyba.

Režisér hry Gary Patel povedal, že štúdio prijme „morálne nuansy a šedé oblasti“ a že svet bude odrážať dôsledky rozhodnutí, ktoré hráči urobia počas tejto vedľajšej show a ďalších.

Jeseň 2024 je najkonkrétnejším odhadom dátumu vydania Avowed, ktorý bol predtým potvrdený iba tento rok. Sme nadšení, že vidíme prvú hru Obsidian s veľkým rozpočtom pod Microsoftom a Avowed vytvoril náš zoznam najočakávanejších hier roku 2024.

READ  Ako vyzerá tmavá hmota v skutočnosti? Špeciálna simulácia ukázala jeho možný vzhľad

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close