Technológie

Aktualizácia Minecraft Trails and Tales odhaľuje tri nové úspechy Xboxu

Ďalšia veľká aktualizácia obsahu Minecraft, Trails and Tales, je tu a my sme práve vybrali tri nové úspechy pre hru v karanténe prežitia od Mojangu.

Dlho očakávaná aktualizácia Minecraft Trails and Tales je teraz vonku a prináša so sebou nový obsah do hry a tri úplne nové úspechy Minecraftu. Aktualizácia Trails and Tales pridáva nový čerešňový biom na preskúmanie, dva nové moby (Camel a Sniffer), sady bambusov a čerešní, novú funkciu archeológie a ďalšie. Podľa Mojanga je nový Sniper Gang nežný gigant, ktorý kedysi vyhynul. Musíte ho priviesť späť na svet nájdením a vyliahnutím vajíčok. Čnichače pomáhajú vyňuchať semená starých rastlín: fakľa a džbán.

Mojang hovorí, že na to, aby ste našli vajce šmýkača, budete musieť kopať v piesku, aby ste „nášli zakopané ruiny a pomocou nového štetca našli poklady v podozrivom piesku a podozrivých štrkových blokoch“. Šťastní hráči nájdu „užitočný nástroj, šnupanie vajíčka alebo črep z keramiky“. Nájdenie štyroch úlomkov vytvára hrniec a každý hrniec má svoj vlastný príbeh.

Nižšie nájdete nové trate a príbehové úspechy pre konzolovú verziu hry Xbox, ale teraz sme ich vybrali aj pre Minecraft (Windows), Minecraft (Nintendo Switch), Minecraft (iOS) a Minecraft (Android ). ) a Minecraft (Kindle Fire).

Minecraft cesty a úspechy v príbehoch

Existujú tri úspechy v celkovej hodnote 50 Gamerscore, z ktorých žiadny nie je tajný.

názov Vysvetlenie Gamerscore
Zasievanie minulosti Zasaďte akékoľvek semeno šnupača 10
Starostlivá obnova 4 Vytvorte zdobený hrniec z kúskov keramiky 10
Kováčstvo so štýlom Použite tieto kováčske šablóny aspoň raz: Spire, Snout, Rip, Ward, Silence, Vex, Tide, Wayfinder 30

Vrátite sa do Minecraftu pre tieto tri úspechy? Dajte nám vedieť!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close