Technológie

Digitálni majitelia Final Fantasy 7 Rebirth nemôžu hru platinovať

Znovuzrodení hráči, ktorí si zakúpili hru Final Fantasy 7 digitálne, nebudú môcť hru platinovať.

Podľa kôlňaOdkedy Square Enix vydal patch 1.020, jednu z posledných vedľajších úloh RPG – Can't Stop, Can't Stop – môžu splniť len tí, ktorí si hru fyzicky zakúpili.Recenzia 7Final Fantasy 7 Rebirth – FF7 Rebirth Spoiler Bezplatná recenzia Nová hra

„Questline je pre niektorých buggy, bez ohľadu na to, čo urobíte, neaktivuje vaše skóre proti nemu,“ povedal jeden z nich. hráč Na vrchu tamtoho Subreddit FF7. „V minihre na bicykli som niekoľkokrát za sebou prekonal 32 000 a skúšal som rôzne spôsoby, aby som zistil, či to vydrží, a nikdy mu to nepomohlo.“

„Práve sa mi to stalo tiež. Posledná vec, ktorú musím v hre urobiť, kým dokončím svoju prvú hru. Veľmi nepríjemné,“ povedal ďalší.

[Rebirth] Nemôžem zastaviť chybu Quest?
Autor:u/A0704 VnútriFinal Fantasy VII

Aj keď sa zdá, že aktualizácia prerušila hru pre každého, kto skúša súbor, hráči s fyzickou kópiou môžu odinštalovať Final Fantasy 7 Rebirth, odpojiť svoj PS5 od internetu a potom ho znova nainštalovať na svoj disk. Ak ste pred aktualizáciou uložili, súbor sa vám zobrazí. Majitelia digitálnych zariadení si však budú musieť počkať, kým Square presadí riešenie. Ospravedlnte ma.

Final Fantasy 7 Rebirth sa otvoril 29. februára s ohlasom kritikov. Vo svojej recenzii Final Fantasy 7 Rebirth to Ed opísal ako „preplnené, ale sympatické prerobenie“ pôvodnej hry.

Square Enix oznámilo, že soundtrack k hre vyjde 10. apríla, pričom niektoré skladby sú k dispozícii na streamovanie už teraz.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close