Technológie

Assassin’s Creed Valhalla dostane komiks prequel, bude mať ženskú verziu Eivor

Aj keď Ubisoft hovorí, že kánon sú obe verzie postavy vo Valhalle, komiks prequel získa iba ženskú postavu. Nakoniec je Eivor tiež ženským menom.

Samotný komik je pripravený temným koňom a bude sa volať Assassin’s Creed Valhalla: Song of Glory. Ukáže Eivorov život pred odchodom do Anglicka a udalosťami, ktoré mu predchádzali.

„Napätie sa stupňuje, keď je brutálne okradnutá dedina medzi dvoma súperiacimi kráľovstvami. Eivor, bojovník a dcéra múdreho kráľa Styrbjorna, posiela Jadzitovcov, zachráni dedinčanov a osídľuje menej ako jeho otca. Zachytáva tiež jednu ženu, Gull, ktorý tvrdí, že pozná tajomstvá samotného Asgarda. Gull však vie viac, ako sa zdá, a jej zajatie prinesie Eivorovej rodine smrť a zničenie. Hanbí sa, že je vylákaná na nebezpečnú cestu so zasľúbením pokladu a slávy, ale aké hrozby čakajú v zabudnutom chráme mocného boha?

Jej brat Sigurd medzitým vytvára svoju vlastnú legendu a hľadá šťastie vo východných krajinách. domov, nájsť nové zbrane a okrem rabovania urobiť objav, ktorý navždy zmení jeho osud … “

Eivor bude mať brata, ktorý bude cestovať na východ. bude zaujímavé zistiť, či ho uvidíme aj vo Valhalle, alebo či napríklad získa expanziu.

READ  Malý problém! Lovci výhodných nákupov nakupujúci na čínskych webových stránkach boli zdesení, keď našli objednávky na menšie predmety vrátane vešiakov a úchytiek zásuviek.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close