Svet

Obyvatelia internetu sú pobúrení po tom, čo sa zvuk učiteľa zo školy Londonderry karhajúci moslimských študentov stal virálnym

Škola Londonderry v Kanade sa stala virálnou po tom, čo učiteľ nadával moslimským študentom za chýbajúce udalosti LGBTQ Pride. Študent nahral prejav lektora a zvukový klip sa stal virálnym na platformách sociálnych médií. Škola vydala vyhlásenie, že učiteľka nenesie zodpovednosť za svoje činy.

Tento problém rozhneval obyvateľov siete.

@Sheikh Sulaiman Je to reakcia školy, že za jej správanie nebudú žiadne dôsledky, pretože bude chránená pod zlým programom groomingu, ktorý sa udržiava v školách.

Klip zo školy Londonderry sa spočiatku stal virálnym na Twitteri a získal viac ako milión videní. Podobne je počuť učiteľa, ktorý kričí na moslimských študentov, ktorí sa nezúčastňujú hrdých aktivít školy. Neznámy autor vo zvukovom klipe hovorí:

„Ak si myslíš, že je prijateľné neprísť, pretože si myslíš, že je to niečo… Sú v škole aktivity Pride? „Ach, to je v poriadku, pretože sa idem poflakovať v nákupnom centre a povedať svoj názor.

Učiteľ na Londonderry Junior High School v Edmontone, Alberta, Kanada hovorí moslimským študentom, aby vynechali školu, aby sa vyhli LGBTQ Pride udalostiam.

Učiteľ hovorí, že v triede boli aj žiaci, ktorí počas ramadánu oslavovali mesiac hrdosti. Ona povedala:

„Sú tu, keď sme mali ramadán… Preukazujú úctu k vášmu náboženstvu, však? K vášmu presvedčeniu. Ide to dvoma spôsobmi! Ak chcete, aby vás rešpektovali za to, kým ste, ak nie Nechcem zažiť predsudky pre svoje náboženstvo, farbu pleti, čokoľvek, potom to urob pre tých, ktorí sú iní ako ty. Vrátiť to je v poriadku. Ako to funguje. Je to výmena.

Akademik vysvetlil, ako majú iné krajiny prísne zákony proti komunite LGBTQ, pričom ako príklad uviedol Ugandu. Hovorí o Kanade:

„Veríme v slobodu. Veríme, že ľudia si môžu vziať, koho chcú. Je to v zákone. Ak si nemyslíte, že by to malo byť zákonom, nemôžete byť Kanaďan. Nepatríte sem. To je to, čo ja povedal.“


Netizens sa vrátili k školskému rekordu Londonderry, ktorý sa stal virálnym

Obyvatelia internetu sú s týmto incidentom nespokojní. Mnohí neverili, že učiteľ Londonderry vnucuje študentom svoje presvedčenie a ako príklad použil náboženstvo. Iní zaútočili na liberálov.

@Sheikh Sulaiman Tvoria morálny rámec zameraný na obsah, ale ak sa človek neprispôsobí ich vopred definovaným štandardom,

Vylučujú vás?

@Sheikh Sulaiman Mala by byť okamžite prepustená. Náboženstvo a LGBTQ2+ nie je to isté. Rodičia v Edmontone potrebujú veľký odpor
@Sheikh Sulaiman Vytiahnuť svoje deti zo škôl je momentálne jediný postup na rade.
@Sheikh Sulaiman V podstate žiadajú deti, aby kompromitovali svoje náboženstvo. Vždy môžu urobiť kanadskú vec a zdvorilo povedať nie!
@Sheikh Sulaiman Veľká otázka…

Prečo deti chcú, aby LGBTQ bolo zlé? To nemá nič spoločné s prijatím alebo vytvorením „bezpečného priestoru“.

Je to náboženstvo prezlečené za cnosť.


Škola Londonderry reagovala na virálny zvukový klip

Riaditeľ školy Ed Charpentier vydal 3. júna vyhlásenie týkajúce sa registrácie vírusu. povedal:

„Názory vyjadrené učiteľom neodrážajú veľmi silné hodnoty prijatia, začlenenia a spolupatričnosti na Londonderry School.“

Charpentier povedal, že škola bude koncom júna oslavovať Mesiac hrdosti a Mesiac národnej histórie. Pridal:

„Počas budúceho týždňa, počas denných oznamov, môže byť týždeň hrdosti spomenutý ako spôsob, ako zdôrazniť aktivity. V spoločných priestoroch školy môžu byť materiály ako plagáty a niektoré aktivity pre tých, ktorí sa chcú zúčastniť. Týždeň hrdosti je príležitosťou odrážať dôležitosť láskavosti a prijatia ku všetkým ľuďom, študentom všetkých vekových kategórií a ich individuálnym rodinám a zaslúžia si pozitívne reprezentovať identity.

V čase písania tohto článku identita zodpovedajúceho autora nebola zverejnená online.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close