Technológie

Osobnosť by mala prísť na 5 ks

Počúvať to? Slabý šelest ponožkového sóla, v trende autobusu v tvare mačky, zvlnená basová linka. Ak budem pozorne počúvať, nemôžem striasť pocit, že sa môj život znova zmení. Osobnosť 5 štrajkujúcich Nie som teraz príliš ďaleko, nemôžem sa dočkať, až sa znova stretnem so svojimi stredoškolákmi v tomto nekonečnom štýlovom a metodickom dokumente JRPG z roku 2017, ktorý hackuje a sekal. Osoba5.

Ale keď sa naskytla príležitosť tresnúť môjho chlapca Ryuji a rozrezať nejaké kvety s Haru, niečo hlboko vo mne opäť narazilo do povrchu. Osobnosť pre PC5! Kde si, že? Y- kde


Prepáčte za ten výbuch. všimol som si Pod maskou -Dážď- Z vynikajúceho soundtracku Persony 5 mi to pomohlo utešiť. Ale vážne, osobnosť sa javí ako nevyhnutné príslušenstvo pre 5 štrajkujúcich portov PC. Rovnako ako to, aké je úžasné, že útočníci prídu na PC, je pravda, že nemôžem začať prvé dobrodružstvo mafie parou – ani epickými hrami, ani akýmkoľvek iným maloobchodným predajcom podľa vášho výberu – sa necítim dobre.

Rovnomerné Osobnosť 4 zlatá Teraz je v pare. Opäť odo mňa veľký palec hore, ale pri štrajkujúcich na ceste sa absencia kombinácie Persony 5 javí ako mylná predstava. Možno tu udržujem svetlo; Ak vezmeme do úvahy, aká populárna je táto hra, jedná sa o obed, ktorý štiepi gény, najmä preto, že do európskych regálov sa minulý rok dostala pokročilá a rozšírená Persona 5 Royal. Vyhýbanie sa štrajkujúcim zo 4 je rôzne.

Ja Myslím Môžete hrať štrajkujúcich Personu 5 bez toho, aby ste hrali Personu 5. Bolo by to však ako rozbiť Domovú párty Phantom Thieves House na úplne cudzích ľudí. Áno, môžu stačiť na to, aby vás privítali v zlých, vysoko oktánových pomeroch, ale v pokojných chvíľach, keď po miestnosti zavládne humor a náznaky, sa budete cítiť jemne izolovaní.

READ  iOS 14.2 má na niektorých zariadeniach vážne problémy s výdržou batérie

Verte mi, aj keď ľudia budú rozprávať o úžasných scénach – od vysoko zameraných psychologických žalárov, do ktorých sa pustíte, až po jednoduché veci, ako sú obrazovky s ponukami – práve v týchto pokojných chvíľach Personality 5 skutočne zažiari. Ja som bola tá, ktorá si vyčlenila slzy pre krásne chvíle. Bez toho, aby som vedel, sú všetky tie šťastné klipy na sociálnych sieťach o človeku, ktorý sa po rokoch opäť stretol (a stále dostáva) o mesiac s levom odchovaným mláďaťom.


V ostatnom čase som poďakoval osobnosti 5. Keď sa plazenie v kobkách zastaví a keď si zlodeji prízrakov dajú masky do zadných vreciek, nájdete si čas a zavesíte sa dlaňami. Uvedomíte si ich obavy a neistotu. Naučíte sa ich motivovať. Smejete sa nad kari spoločne alebo sedíte chvíľu ticho v spoločnosti navzájom. Nájdite si čas a budujte tieto vzťahy, ktoré vás posilnia v boji.

Najmä na chvíľu som vedel, že zdieľam parnú misu s Rioji. Dlhá poviedka: Boli ste medzi sebou od začiatku. Je to viac ako 90 hodín jazdy – niektoré ste už spolu videli. Konečne sa cíti … dobre. Hladký odrazový vrch Západ slnka, Poďakoval vám, že ste s ním zostali až do trpkého konca. Stále na to myslím.

Myšlienka, že si tieto chvíle nemôže nikto nechať ujsť, ma fyzicky bolí.

Jedinou možnosťou, ako si štrajkujúci Persony 5 môžu vychutnať svoje najsmysluplnejšie, je zmraziť peniaze na PS4 / 5 alebo si pozrieť 90 hodinový priamy prenos, čo je škoda. Iste, nejde o nič nové v konzolovom exkluzívnom svete, ale Persona 4 šliape do Golden Steam a teraz už ani Strikers … Personality 5 sa zrazu necíti ako nemožnosť. Mám pocit, akoby niečo bolo Nevyhnutné.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close