Zábava

Pár, ktorý zjavne nikto neočakával: Vydáva svoje srdce, zlomí ich – sú spolu?

Najnovšie fotografie urobili Hollywood prekvapením.

Zachytili spoločné momenty dvoch mimoriadne populárnych hviezd, ktoré spolu trávili čas. Romance je o to väčšia, že jeho dcéra bola s nimi, o koho ide? Prekvapením je, že zjavne sú to dvaja úplne odlišní ľudia.

Jennifer Garner, ktorého srdce zlomil Ben Affleck a dokázala ho podporiť aj v ťažkých chvíľach závislostí a trápnych výkonov, je dobre známa dobrá duše Hollywoodu, ktorá dáva svoje srdce svojim deťom a všetkým, ktorí to potrebujú. ono.

Ben Affleck s Jennifer Garner a deťmi pred ich domom

Fotogaléria

Ben Affleck s Jennifer Garner a deťmi pred ich domom

Zdroj: Profimedia

Bradley Cooper, ktorá sa rozišla s Irinou Shaykovou a striedavo s ňou vychováva svoju dcéru Leu. Aj keď je známy ako starostlivý otec, ako partner, po každom vzťahu dostáva veľkú kritiku. Podľa ich bývalých manželiek to tak je sebecký arogantný mužktorý je tiež závislý od svojej matky.

Bradley Cooper

Fotogaléria

Bradley Cooper s Irinou a jeho mamou

Zdroj: Reuters

Presne to boli títo dvaja chytení pred pár dňami počas romantických chvíľ na pláži a odvtedy médiá pretekali. v špekuláciách – sú spolu? Alebo sú to len dobrí priatelia, ktorí sa poznajú roky?

Pravdepodobne sa to ukáže čas, v každom prípade sú obaja v súčasnosti slobodní. Jennifer sa rozišla začiatkom roka s Johnom Millerom, riaditeľkou známej holdingovej spoločnosti CaliGroup, ktorá ako prvá otvorila svoje srdce po rozvode s Benom Affleckom. V posledných mesiacoch svietil spolu s mladou herečkou Ana De Armas.

    Ben Affleck pre Ana De Armas

Fotogaléria

Ben Affleck pre Ana De Armas

READ  Zomrela herečka z Game of Thrones

Zdroj: Profimedia

Bradley Cooper a Irina Shayk sa definitívne rozišli pred viac ako rokom, paradoxne v čase svojej najväčšej slávy po filme Hviezda sa narodil. Často bol spájaný a obviňovaný z nevernosti s Lady Gaga, ale ich vzťah nebol nikdy potvrdený. Od tej doby ho jeho strana nevidela, s výnimkou Jennifer Garnerovej v posledných dňoch.

Pozrime sa, či sú skutočne spolu, alebo si udržiavajú dlhodobé priateľstvo:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close