Zábava

Phoebe Dinever a Logan Lerman uzavreli dohody o filme „The Threesome“ – konečný termín

Exkluzívne: Pán Smith Entertainment ukončil predpredaj na kľúčových územiach Logan Lerman A Phoebe Dinever Romantická komédia Tri.

Zmluvy uzavreté s Metropolitanom pre Francúzsko; Signature Entertainment pre Spojené kráľovstvo, Austráliu a Nový Zéland; Seven.One Entertainment Group pre Nemecko; RAI Cinema pre Taliansko; Mis.Label pre Škandináviu; NOS Lusomundo pre Portugalsko; Len zábava pre Benelux; United King Films pre Izrael; Filmová zábava v prvej línii pre Blízky východ; Medzinárodná distribučná agentúra pre Latinskú Ameriku; ACME Film pre pobaltské štáty; vertikálna zábava pre Bulharsko, Maďarsko a Rumunsko; AQS pre Českú republiku a Slovensko; Blitz do bývalej Juhoslávie; a Monolith Films pre Poľsko.

Bridgerton Star Dinever (jeden z jeho prvých projektov po úspechu na Netflixe) a hnev Herec Lerman povedie príbeh o mladom mužovi, ktorého dlhoročná zamilovanosť privedie do nečakaného tria. Myslí si, že to bude jeho splnený sen, ale keď sa fantázia skončí, všetci traja sú nútení prevziať zodpovednosť za svoje činy s prekvapujúcimi a život meniacimi následkami.

Chad Hardigan režíruje film, ktorý sa má nakrúcať budúci rok (malá ryba) podľa scenára Ethana Ogilvyho. Banner nominovaný na Oscara Star Thrower Entertainment (Kráľ Richard) vyrobí Zastupuje CAA Media Finance Severná Amerika.

David Garrett, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Mr Smith Entertainment, povedal: „Teší nás odozva, ktorú sme zaznamenali od našich medzinárodných partnerov na tento provokatívny, inteligentný scenár. Milujeme tento projekt a nemôžeme sa dočkať jeho realizácie.

READ  Keď Tradície spoja skupinu na Mesiaci - správa veliteľa: Lunárny deň 6

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close