Technológie

Phoenix Rising má teraz ukážku pre Xbox, PlayStation, Switch, Stadia a PC • EuroCommerce.net

Prvé DLC je nový boh naživo.

Ak vás zaujímala grécka mytológia spoločnosti Ubisoft, Open World Adventure Indestructibles: Phoenix Rising, ale ak nemáte skutočný záujem ju kúpiť, možno by vás zaujímalo demo zverejnené na zariadeniach Xbox, PlayStation, Switch, Stadia. , A PC.

Tí, ktorí si ukážku stiahnu, si môžu vyskúšať Vibrant War od Phoenix Rising, zmes neprehľadného a otvoreného sveta.

Aj keď vás skúsenosť, keď ju minulý rok recenzoval Christian Donlon z Eurocommeru, úplne nepresvedčila, možno zistíte, že túžite prehľadať celú hru. Vypočítal, že je to dosť zaujímavé od okamihu k okamihu, ale nikdy si nevytvoril svoju vlastnú osobnosť, aby sa povzniesol nad príliš známy dizajn Ubisoftu.

Nezničiteľný ukážkový príves Phoenix Rising.

„Vydavateľ obviňuje svoje obrovské, komplexné a veľkorysé hry z paradoxnej šetrnosti a nekonečného opätovného použitia.“ Napísal

Fanúšikovia hry Phoenix Rising si však od dnes môžu zahrať o niečo viac prostredníctvom svojho nového ATC. Skúma palác Phoenix Olympos, aby prekonal skúšky olympionikov a získal miesto vo vnútornom kruhu gréckeho Panteónu.

Immortals Phoenix Rising: Nový God Release Trailer.

Nový Boh Prvé z troch rozšírení po vydaní Zahrnuté do skupiny Indestructibles: Phoenix Rising ’34 £ Season Pass, ale tiež k dispozícii ako úplný nákup.

READ  The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close