Technológie

Plánuje spoločnosť Microsoft revíziu konzoly Xbox One S?

Target to už „oznámil“ svojim zamestnancom.

Keď spoločnosť Microsoft oznámila konzolu Xbox One na sedem rokov, zároveň oznámila, že konzola Xbox 360 bude prepracovaná a uvedie svet do takzvanej edície Xbox 360 E, ktorá mala priniesť dizajn konzoly zo starej verzie. generácie bližšie k generácii novej generácie. A ak si ju nemôžete spomenúť, vyzerala niečo také.

Vyzerá to, že Microsoft teraz plánuje niečo podobné. Všetci vieme, že v novembri spoločnosť vydá konzolu Xbox série X s nasledujúcou generáciou. Tiež vieme, že nebude jedinou konzolou nasledujúcej generácie, pretože spoločnosť Microsoft tiež plánuje menej výkonnú konzolu nasledujúcej generácie, ktorý sa pravdepodobne bude volať Xbox Series S.

A tiež vieme, že spoločnosť Microsoft oficiálne prerušila výrobu Xbox One X a Xbox One S All-Digital a poslal tieto konzoly do smetného koša histórie. Zo starej generácie zostane iba Xbox One S a pravdepodobne bude prepracovaná.

V liste s ponukou sa cieľovým zamestnancom v skutočnosti objavila konzola Xbox One S 1 Tb V2, ktorý je úplne oddelený od samostatnej verzie konzoly Xbox One S. To naznačuje, že spoločnosť Microsoft pripravuje novú revíziu konzoly Xbox One, ktorá bude viac zodpovedať novej generácii konzol.

Celkom čudné je však cena tohto produktu, ktorá je stanovená na 299,99 dolárov, čo je dosť, najmä vzhľadom na to, že Xbox One S 1TB môžete v súčasnosti získať bez problémov za približne 200 EUR. Preto je otázne, či nejde o „zástupnú“ cenu.

Zdroj: Twitter

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close