Technológie

GOG po rokoch nečinnosti oficiálne končí so službou Steam-import pripojenia

Služba GOG Connect umožňuje používateľom získať bezplatnú kópiu hry, ktorú už vlastnia v službe Steam, aby si ju pridali do svojej knižnice GOG, čo nie je oficiálne.

bola iniciovaná V roku 2016GOG Connect bol úhľadný návrh na papieri, ktorý používateľom umožňoval prepojiť svoje účty GOG a Steam a potom získať kópiu hry bez DRM, ktorú si už zakúpili na platforme Valve na GOG.

V praxi však GOG ponúka len veľmi obmedzený počet oprávnených hier – a môžu byť pridané do knižnice GOG používateľov len vo veľmi prísnych termínoch zo zmluvných dôvodov. Možno nie je prekvapením, že podpora pre službu pomaly upadá a GOG Connect je už roky nečinný (ak nie je oficiálne mŕtvy).

Eurogamer Newscast: Čo môžete očakávať v roku 2023!

Minulý týždeň sa objavili náznaky, že GOG môže vytiahnuť zástrčku z Connectu Plagáty na subreddite GOG Všimol som si, že pridružená stránka predajcu potichu zmizla z jeho webu a predchádzajúca adresa URL bola presmerovaná na jeho domovskú stránku.

Teraz však a Oznámte to PC GameroviGOG oficiálne oznámil zánik Connectu a potvrdil, že služba „už nie je podporovaná“. Prečo, to nie je žiadne prekvapenie. „Dlho sa tam naozaj nič nedialo, preto sme sa rozhodli to uzavrieť,“ uvádza sa v ňom.

Pri absencii pripojenia GOG Klient Galaxy od GOG – Vyžaduje odlišný prístup k integrácii knižníc v rôznych službách Naživo je lepšie. Umožňuje používateľom prepojiť rôzne účty Storefront, takže všetky vlastnené hry možno prezerať a spúšťať na jednom mieste.

READ  Zoznámte sa s českou aristokraciou, ktorá sa vracia k NFT, aby zachovala 700-ročnú zbierku umenia

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close