Technológie

Kirby And The Forgoten Land tvrdí tretie v marcových výsledkoch NPD

Výsledky NPD spolu s množstvom údajov vrátane predaja hier v USA teraz vychádzajú za marec. Nintendo minulý mesiac vydalo alebo distribuovalo dva pozoruhodné tituly, ktorých výsledky sú zmiešané.

Hoci úplné verejné údaje budú zverejnené až 26. apríla, ich autorom je Axios Stephen Tottillo Zdieľa graf nemobilných hier (vrátane služieb Steam, PlayStation, Xbox a samozrejme Switch) na základe dolárových predajov. Nintendo nestojí za zdieľanie údajov z eShopu, takže predaje na stiahnutie nebudú prispievať.

Ide o pôsobivý výsledok, a to aj napriek nevýhodám, že v tomto grafe nie sú započítané predaje na stiahnutie. Kirby a zabudnutá krajina Po tretie. Keď začala s pozitívnymi recenziami, mala silné ústne ohlasy a premenila sa na silný predaj na dôležitom trhu. Pokémonské legendy: Arcius A Mario Kart 8 Deluxe V top 10 si stále vedie dobre.

Kirby je tiež na 7. mieste v tabuľke „Od roku do dnešného dňa“.

Návrat k výsledkom za marec, Trojuholníková stratégia Debutovalo na 16. mieste (úplne založené na predaji kópií v krabici). Tá síce graf poriadne neosvetlí, no ide o pomerne dôležitý typ. Celosvetovo sa mu za prvé dva týždne podarilo predávať okolo 800 000 kusov.

Takže máte isté výsledky pre prepínacie tituly. Dajte nám vedieť, čo si myslíte, ako vždy v komentároch!

READ  Predstavuje univerzálne zvukové dynamické, kondenzátorové a modelovacie mikrofóny, prémiový rad na potrubí

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close